Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én soha nem tapasztalok olyan...

Én soha nem tapasztalok olyan folyást amit irtok, nincs fehér krémes, tojcsis, akkor most nincs ovu se? Pé se? Csak mensi elött szokott barnázás lenni. Most akkor mire figyeljek ha babát akarok és nincsenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérd a hődet, az kimutatja, ha van, ha nincs. Ha csak 1-2 hónap van, amikor nincs ovud, az teljesen normális. A hőmérsékleted ugyanis az alaphőd alá esik ovu előtt, majd utánna azonnal emelkedni kezd.
2009. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen hő vagy ovu teszt!



ovu teszt kicsit drága szerintem

De most nekem sem volt tokcsim sem krémes folyásom, pedig 5 tüszöm érett a sok injekciótól meg is repedt a tüszöm a dokim nézi ultrahangal

2009. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!