Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szed még rajtam kívül itt...

Ki szed még rajtam kívül itt clostit?

Figyelt kérdés

Mióta próbálkoztok?Hányadik clostis hónapotok?Nekem ez az első 14 hónapja próbálkozunk.Nagyon bizakodó vagyok.

Aki már szedte tapasztalt változást a ciklusban?Tünetek, folyásmegváltozás stb...minden érdekel a gyógyszerrel kapcsolatban.köszönöm:-)


2011. okt. 15. 15:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:

Szia. Én 3 hónapig szedtem Clostyt a ciklus 3. napjától napi 1 kapszulát 5 napon keresztül. Elég régóta próbálkozunk, és nekem nagyon alacsony a progi szintem. Mellékhatása csak annyi volt, hogy ciklus közepén (kb 15. napon) mikor a peteérés bekövetkezett erős szúró érzést éreztem a méhembe+ nagyon pattanásos lettem a gyógyszertől. A szeptemberi hónapban már nem szedtem, és éppen a jövőhéten akarok visszamenni, hogy hogyan tovább, de már nem babaproject ügyben, hanem azért, mert tegnap végre pozitvat teszteltem:) Hihetetlenül boldog vagyok:)


Én kívánom, hogy neked is mihamarabb összejöjjön a babó-és ne keseredj el, ha a clostys hónapokban nem jön, én vagyok a példa rá, hogy az utána kövekező hónapokban is sikerülhet:)))

Kitartás!!!

2011. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Jaj gratulálok:-)Olyan jó sikertörténeteket olvasni.

Nekem így elsőre 3. naptól 5napig kell szednem napi 2 szemet.Jővőhéten megyek majd uh-ra.Nekem azért írta fel, mert múlt hónapban is voltam uh-n és nem látott érett tüszőt.

Remélem így sikerül majd és nincs más probléma.Párom eredményei jók.

2011. okt. 15. 15:31
 3/64 A kérdező kommentje:
[link] Itt tartok most..
2011. okt. 15. 15:31
 4/64 A kérdező kommentje:
A clostitól magasabb lett a hőmérsékletetek is a ciklus második felében?
2011. okt. 15. 15:47
 5/64 anonim ***** válasza:

Én nem mértem a hőmet, csak a peteérést figyelem ovu teszttel, de szerintem biztos felnyomja a hőt a closty.

(első)

2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
Én is naponta 2*1 szemet szedek.Mi 8.-k hónapja próbálkozunk.Neked nem lett a clostytól sok folyásod?Mert nekem rengeteg van...
2011. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
5 hónapja szedem a clostit, volt amikor 1x1-et, 2x1-et most legutóbb 3x1 kellett szednem és a 12.napon kaptam tüszőrepesztőt,most várom a fejleményeket:)Én is eléggé pattanásos lettem tőle és kitolta a ciklusomat 31 napra.
2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Még nincs nagyon folyásom, mert tegnap múlt el a menszeszem és ez az első hónapom.Eddig eléggé száraz voltam és nem nagyon volt tojásfehérjés folyásom.Reménykedem a clostitól lesz, azt sem bánnám ha sok lenne a folyás csak babó lenne már.
2011. okt. 15. 17:37
 9/64 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az első hónapom.Én is elég száraz szoktam lenni,de mióta szedem a bogyót(most vettem be a 6-ik szemet)azóta érzem hogy folyik.Remélem mindkettőnknek segit,és jövő hónapban már arról számolunk be hogy nem jött meg a menzink!:D
2011. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
Milyen 6. szemet ? Csak 5 napig kell szedni !?
2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!