Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt rajtam kívül aki...

Van itt rajtam kívül aki missed ab után van?

Figyelt kérdés
Jó lenne beszélgetni, ki hogy van? Hátha gyorsabban telik így az a fránya várakozási idő, amíg újra lehet próbálkozni.
2011. okt. 20. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, hogy veled is megtörtént... :( Nekem tegnap volt 5 hete a műtétem. Éppen ma jött meg először. Mi még egy mensit megvárunk és újra próbálkozunk.

Megkérdezhetem, hogy nálad mi történt? Mennyi idő terhes voltál? És mennyit vártok a következő próbálkozásig?

2011. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Őszintén sajánálom, hogy Veled is megtörtént. Brutális egy érzés, az tény. Úgy érzem kezdek már jól lenni. Nekem holnap lesz 3 hete, hogy elkezdtem vérezni, befeküldtem a kórházba, estére már "ömlött" a vér. Azt mondták a dokik, hogy megvárják, hátha beindul magától a vetélés. Szombat reggel távozott néhány dolog, véreztem is, de nem "ürült" ki teljesen, így hétfőn (10.03-én) műtéttel befejezték.

7 hetes volt a Drágaságom. 8 hónapot vártunk rá, és ez lett a vége.

Mi is két menszit várum, utána ismét próbálkozunk. Remélem karácsonykor megfogan a mi kis Csillagunk! :) Mindennél jobban vágyunk rá.

Te hány éves vagy? Mennyi ideig próbálkoztatok? Van már gyerkőc?

2011. okt. 20. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veletek. Nekem volt egy vetélésem Július végén ami spontán kiürült de azt a fájdalmat nem kívánom senkinek.Doki, mondta, hogy mivel nem kellett műteni így próbálkozhatunk újra. Szeptemberben meg is fogant szegénykém de sajnos ő sem maradt meg nekem. Így kezdem a kivizsgálásokat hátha összejön jövőre.Kis tesó lenne így mivel van egy kisfiam már nincs időm magamba zuhanni. De ha nem látja senki még mindig sírok. Szoritok nektek
2011. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én épp ma 2 hete,hogy elvesztettem az életem értelmét!! 7 hetes voltam akkor.Nem kellett műteni,mert erős menstruációval együtt távozott.Ma voltam ultrahangon és teljesen kitisztult a méhem,de még nagyon picit mindig vérzek.De ezt a lelki fájdalmat nem tudom feldolgozni. 2 év után fogant meg a kicsi kincsünk,de nem maradt velünk.
2011. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom csajok! Iszonyú érzés az biztos... Én 7 hetesen vesztettem el, én is vérezni kezdtem. Hiába kaptam már gyógyszert, megállt a szívműködés.

Ki mennyit vár a következő próbálkozásig? Nektek mennyit mondott az orvos?

Kívánom, hogy mindegyikőtöknek hamar sikerüljön újra!!!

Első voltam!

2011. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként 27 vagyok, és 6 hónapig próbálkoztunk. (már van egy kisfiam, 16 hónapos, ő 2 és fél év után sikerült)

Szintén első. :)

2011. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem kötözködni akarok, csak mondom, hogy az, ha simán "kitisztultok", az nem missed ab, azt hívják missed ab-nak, amikor a baba minden jel nélkül elhal, de a vetélés nem indul be, és műszeresen kell befejezni a terhességet.

Én is átestem ezen, 9 hetesen derült ki, hogy nincs szívműködés, előtte 7 hetesen voltam UH-n, akkor még minden ok volt, normálisan fejlődött és volt szívhang.

Mi 2 hónapot vártunk, aztán rögtön összejött a baba, aki most is éppen a hólyagomat rugdossa :) Szóval fel a fejjel, gyászoljátok meg az elvesztett babát, aztán bátran vágjatok bele újból, mert az, hogy egyszer ez megtörtént, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a következő babával bármi baj legyen.

2011. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én sem kötözködni akarok,de az én orvosi papíromon az áll,hogy missed ab. és mégsem kellett műteni! Amúgy meg engem nem érdekel,hogy így hívják-e vagy sem, a lényegen nem változtat,hogy szörnyen érzem magam lelkileg,mert elvesztettem a kisbabám!!!!
2011. okt. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem sem kellett müteni és az én papíromon is az van, hogy missed ab.
2011. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Őszintén sajnálom Csajok, hogy Veletek is megtörtént. Én tegnap voltam a dokinál, és azt mondta, hogy minden rendben van. 1-2 hónap és lehet próbálkozni.

Tudom, és hiszek benne, hogy hamarosan ismét teherbe fogok esni, és minden rendben lesz!

Valami oka biztos volt annak, hogy meghalt a mi kis Kincsünk, valószínűleg beteg lett volna. :(

Kívánom Lányok, hogy sikerüljön Nektek is, és lássátok pozitívan a dolgokat!!!

2011. okt. 21. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!