Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesek, hogy vagytok?

5 hetes terhesek, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek, és Ti is ebben az időszakban vagytok, osszuk meg a tapasztalatokat, tanácsokat, stb.!
2011. okt. 15. 17:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én még mindig semmit sem érzek,csak a mellem fáj. És te?
2011. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nekem is fájnak a melleim, és iszonyú érzékeny vagyok a szagokra, illatokra. Ezen kívül még semmi. Első baba?
2011. okt. 15. 17:55
 3/26 anonim ***** válasza:

Én még csak 4+3 hetes vagyok, csatlakozhatom? :)

Nálam nincs semmi, pár napig fájt a hasam, de mostmár az se, de a tesztjeim ha nem is erősek, de jól láthatók. Hétfőn megyek dokihoz, mert PCO-s vagyok és nem akarom, hogy gond legyen. Első baba :)

M, 23

2011. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csatlakozhatsz, persze! :) Ti elújságoltátok már a jó hírt, vagy vártok a 12. hétig?
2011. okt. 15. 21:12
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát a családnak majd a 7. hét után mondjuk (vagy amikor már lesz szívhang), aztán a 12. héttől a barátoknak. Ti?

M

2011. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Igaz én már 6-7 hetes vagyok.

Ha nem gond, hogy csatlakozom, akkor leírom a tapasztalataimat.

Múlt héten már volt szívhang és már tudja majdnem mindenki a szűk családi és baráti körben.

Második baba.

Az elsővel semmi bajom nem volt, de most iszonyatos fáradékonyság és hullámokban émelygés tör rám.

Egyszer már hánytam is, egyszer pedig majdnem, de egyre rosszabb, úgyhogy nem fogom megúszni az igazi rosszulléteket, mert napról napra erősebbek a tünetek.

Ennek örülök, mert addig nincs baj a babóval! Ciciérzékenység szintén van nekem is és sűrű pisilés már az ötödik héttől. (Akkor lett egyébként erős pozi a teszt délutániból.)

Kívánom , hogy ti jobban viseljétek a babvárás első időszakát, úgy mint én az elsővel!

Persze ettől függetlenül hihetetlenül boldogok vagyunk és nagyon várjuk a picurkát!

2011. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék én is, ha nem gond:) Igaz én még nem vagyok 5 hetes-csak kb 4.

A héten teszteltem 2x is pozitívat, és tegnap rohantam a sűrgősségire, mert nagyon alacsony a progeszteron szintem-kaptam rá utrogestant.

A doki sajnos még nem látott semmit, csak a megnagyobbodott , felpuhult méhet+155mm-es megvastagodott méhnyálkahártyát. Azt mondta még nagyon korai a terhesség.


Remélem ez nem gond, bár nagyon izgulok mégis nagyon boldog vagyok, mert már nagyon régóta várunk babára:)) Még most sem hiszem el:))


Nincsen semmi tünetem:(-ezért is aggódom, hogy nem gond e...


Gratulálok nektek lányok!!!:) Boldog babavárást!! :)

2011. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
155mm helyett 15mm :P bocsi
2011. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tök jó, h ennyien írtok, dehogyis baj! :) Gratulálok mindannyiótoknak! Múlt héten sorozatban 4 tesztet csináltam, akkor voltam 4 hetes. Mivel nem régen költöztünk külföldre, még nem kaptam meg a biztosítási számom, így még nem tudok dokihoz menni, de gondolom pár nap és meglesz már, mert nagyon mennék! (fura,nem? előtte sosem akartam orvost látni! :) ) Párszor már kijött a kaja belőlem is, és a ciciérzékenység változatlan, de ezen kívül nem érzek semmit. Állandóan aludnék, és nagyon fázós lettem. Milyen volt hallani a szívhangot? Én biztosan sírni fogok! :) Vigyázzatok magatokra és írjatok! (30éves kismama,első babával)
2011. okt. 16. 20:04
 10/26 anonim ***** válasza:

Tegnap 8.50-es vagyok.

Gratulálok mindenkinek én is!

Azt elfelejtettem írni, hogy én is nagyon fázós vagyok.

Nagyon megható volt a szívhang, én is törölgettem a könnyeimet, pedig már második baba.

Remélem ti is mielőbb láthatjátok-hallhatjátok a babátok szívműködését!

Egyébként nemsoká 31 éves leszek.

2011. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!