Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után bennetek...

Pozitív teszt után bennetek mi játszódott le?

Figyelt kérdés

Ti is annyira izgultatok, hogy alig tudtatok este aludni?

Ti sem hiszitek el, hogy tényleg sikerült?

Tesztet ezután minden nap csináltok, hogy ehiggyétek, tényleg terhesek vagyok?

Figyelitek állandóan, hogy nehogy megjöjjön?

Korán elmentetek orvoshoz, vagy kivártátok a 6 hetet? :)


Bocsi a sok kérdésért, csak a héten pozitívat teszteltem-de sajna még csak a megnagyobbodott méhet és a vastagabb nyálkahártyát mutatta ki az ultrahang! Annyira szeretném, hogy minden rendben legyen!! :) Szeretném elhinni, hogy tényleg kisbabám lesz:)


2011. okt. 16. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a fő kérdésedre válaszolva:

első gyereknél: Úristen, ez komoly??

másodiknál: na végre.

harmadiknál: na neee

:-))

2011. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:))) ez jóóó:)
2011. okt. 16. 10:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon örültem mert az első babám elment :s Júniusban és nem hittem,hogy ilyen hamar sikerül megint teherbe esnem és sikerült júliusba ismét + teszteltem.

13+2 napos kismama

2011. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!:)


Mikor pozitív lett a teszted te éreztél már valami tünetet?

2011. okt. 16. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél zokogtam,nagyon boldog voltam,másodiknál megijedtem hogy jaj nem vagyok normális,még egyet csináltunk:)
2011. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én csütörtök reggel teszteltem 15. dpo-n (PCO-s vagyok, de van spontán peteérésem nagyritkán). Hát elég halvány volt a csík és fel ias raktamide megkérdezni, hogy más is látja-e vagy csak én képzelem oda :) Majdnem sírva fakadtam...

Délután Clearblueval is megnéztem, mikor az is pozi lett akkor mertem megmutatni a férjemnek...de azért még a kövi két napban is teszteltem :)

Nekem semmi tünetem nincs, talán picit sűrűbben kell pisilni, de amúgy semmi,holnap megyek UH-ra, hogy tényleg van-e babám :) bár még nem fog sokaat látni szerintem, de én ezt így nem bírom stressz nélkül, úgyhogy mindenkinek jobb lesz :)

Ja és persze a tesztelés után nem fértem a bőrömbe, csak pörgött az agyam és mosolyogtam mint a vadalma és mindent csináltam, csakhogy minél hamarabb teljen az idő-nehéz elterelni a gondolatokat, már nagyon várom a holnapot :)


Bocs, hogy hosszú lett, de örülök, hogy van rajtam kívül más is ilyen helyzetben :) Ja és első baba, 5 hónapja vagyunk házasok.


M,23

2011. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked!!!! :))


Nekem is egész nap pörög az agyam-bár én már voltam tegnap orvosnál (pénteken teszteltem pozit), mert alacsony a progi szintem, sajnos még nem látott semmit sem:(

Holnap viszont megyek a saját nődokimhoz, és elujságolom neki a hírt:)

Ma megpróbálok?! nem tesztelni, minden egyes gondolatom a baba körül forog! :) Nagyon lassan telnek a napok, és igazából akkor fogok elsőnek megnyugodni, mikor hallom, hogy a kicsi szíve dobog:)


Ha gondolod tarthatnánk a kapcsolatot, és megoszthtnánk egymással a gondolatainkat, tapasztalatainkat:) Hiszen ha jól számolom kb egy idősek lehetünk:)))

2011. okt. 16. 13:23
 8/14 A kérdező kommentje:

jah nekem is az első babám-és mi még nem vagyunk házasok (szerintem nem sokáig lesz így)-de 7.5 éve együtt vagyunk:)


B 24

2011. okt. 16. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:
mikor megláttam a pozitívat úgy vigyorogtam,hogy azt hittem körbeszalad a szám a fejem körül.aztán kétségbe estem,hogy én erre nem vagyok alkalmas.aztán újra örültem.aztán rettegtem,mert iszonyatosan begörcsöltem.3x teszteltem.most már 22 hónapos a nagyfiam.
2011. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon örültem mindennap néztem a hasamat hogy az nagy lesz és kibújik egy kisbaba, de nem így lett:( missed ab:( :(
2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!