Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti akik a padlóra kerültetek egy szakitás miatt, leirnátok, hogy mi játszódott le bennetek? Mit éreztetek? Hogyan felejtettétek el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 14:21
 1/6 Killgun ***** válasza:
100%
Ilyen sorrendben:Vihar,üresség,idő...
2011. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt éreztem, hogy kudarcot vallottam, értéktelen vagyok, nem találok még egy olyat mint ő, és hogy vesztettem, rossz kedvem volt mindig, nem kívánom senkinek.

21f

2011. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-3 napig semmihez nem volt kedvem, azt hittem, hogy itt a világ vége, és senki nem fog majd szeretni ezek után.

Mivel nagyon kétségbe estem, írtam még társkeresőn is lányoknak, mert azt hittem ez a megoldás.

Aztán egy idő után kezdtem újra megismerni magam, észrevettem az értékeimet, és kb 2-3 hónap múlva újra érettnek éreztem a helyzetet egy normális kapcsolatra. Persze ez nem jött el, hanem csak próbálkozások maradtak mindkét részről, de általában mindig akkor jött egy olyan, amikor már tényleg érett volt rá a helyzet.

Erre nincs módszer, hogy elfelejtsünk valakit, ki kell várni, és nem rá gondolni folyton, hanem mindig azt szem előtt tartani, hogy te sokat érsz, és nem szabad hosszan kétségbe esni, hogy egyedül maradsz.

2011. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először mértéktelen dühöt. Aztán hatalmas ürességet. Később nagy fájdalmat. Ez tartott a legtovább. Lassan enyhült és nagy sokára csak a keserűség maradt. Mind ez a következő kapcsolatig tartott.


23/F

2011. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!
2011. máj. 13. 14:46
 6/6 anonim válasza:
Dühös voltam, úgy éreztem, hogy rengeteg időt elpazaroltam a semmiért. Teljes ürességet, úgy szimplán semmit. Piszok nagy fájdalmat, értéktelennek hittem magam. Felejtésre nincs jó terv. Idő, barátok, új csajok. Nekem úgy ez a három kombinációja segített ;]
2011. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!