Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fájdalmas a peteérés, hogy...

Ha fájdalmas a peteérés, hogy lehet gyereket gyártani? Hogy találta ki ezt ilyen felemásra a természet?

Figyelt kérdés
ti gondolkodtatok már ezen a kettősségen? már akik egyáltalán érzik.
2011. okt. 17. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

GYEREKET GYÁRTANI

fogalmazhatnál szebben is

2011. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért gondolod hogy fájdalmas a peteérés? Nekem pl. soha nem okozott fájdalmat
2011. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
KÉtlem,hogy bárkinek olyan mértékben fájdalmas lenne a peteérés, hogy az akadályozná a szexuális életét. Márcsak azért sem,mert a nők 99%-a egyáltalán meg sem érzi
2011. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
te véletlen nem egy férfi vagy aki azzal lesz lepattintva, hogy: most peteérésem van?
2011. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
volt már peteérésed egyáltalán?
2011. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan fájdalmas, de nem tart egész nap, és ha elmúlik a fájdalom, egyből megjön a kedvem:) Szóval jól ki van ez találva:)


De az is igaz, amit előttem írtak, hogy nagyon kevés nőnek fájdalmas.

2011. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Első! ne haragudj ha sérti a füledet, kisbabát tervezni, így jobb? Mi szoktunk viccesen nevezni dolgokat a férjemmel, minden családban vannak családi szlengek. Nem hiszem h a válaszadást befolyásolja a kérdés feltevés, nem káromkodtam.

Többiek: nem hiszem h 99% nem érzi, ha rákerestek arra h fájdalmas peteérés, meglepő mennyi nőnek okoz gondot. Pusztán biológiai értelemben érdekelne a dolog, tud-e valaki rá magyarázatot. Ilyenre gondoltam pl:

Peteérés idején általában kisfiúk fogannak, előtte általában kislányok, lehet h akiknek fájdalmas, nem születne egészséges fiúgyermeke, így intézi a természet, h azon a napon/napokon ne is gondoljon szexre. Nekem pl kislányom van,peteérés előtt voltunk együtt,lehet h nem véletlen.

2011. okt. 17. 10:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlón gondolkodtam reggel. Bizony hogy sokan megérzik, ki jobban, ki kevésbé. Én pl. úgy terveztem, hogy egyáltalán nem figyelek magamra, úgyis mindjárt lombik...de nem tudom nem észrevenni a jeleket. Úgy görcsöl reggel óta a hasam, mintha menstruálnék és olyan nyúlós nyákom van hogy csak na. Nem tudom nem észrevenni, hogy pé-m van, ráadásul bizony fájdalmas a szeretkezés, mert nagyon alacsonyan van ilyenkor a méhszájam, ráadásul úgy szúr a petefészkem aktus közben is, hogy vigyázni kell milyen pózban csináljuk. Amint elmúlik ez a 2-3 nap minden visszaáll a régire. Szóval nekem pl. nagyon rossz, hogy nem tudok nem odafigyelni a pé-re és ráadásul ilyenkor még jobban be vagyok zsongva a szexért, amit végül alig tudok élvezni, mert mindenhogy fáj.
2011. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez amit írtál, hogy nem születne egészség fiúgyermeke, oltári nagy baromság. Nekem szép nagy 22-24 mm petéim vannak, azok bizony tudnak változást csinálni a szervezetben, jóhogy diszkomfort érzésem van. Ez olyan mint van aki majd meghal menstruáció alatt, van aki pedig alig érzi. Én sajnos az első vagyok, irtózatosan fáj az is. Majd talán szülés után megváltozik (ezt mondják az okosok). Bár már szülésnél tartanánk...
2011. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki kiírta ezt ! Nálunk pont ez volt ! Mára már határozottan emlékszem ,hogy ezeken a napokon a hátam közepére nem kívántam a sexet !!! Már a meddőségibe jártunk és volt Inszem is ami nem sikerült de akkor vettem egy könyvet és abba írták le ,hogy ekkor kell sexelni ! Sok hosszú hónap után terhes lettem "csak " a termékeny 3 nap alatt !!!!
2011. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!