Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » M az az ovu teszt? A barátcser...

M az az ovu teszt? A barátcserjét valaki probálta?

Figyelt kérdés
Meglehet valahol vásárolni ezeket?
2009. nov. 16. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátcserjét próbáltam, 3 hónapig szedtem napi 2x1 szemet. Nekem közti vérzésem volt, azt hozta helyre. A 3. hónapban babás lettem.
2009. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu teszt, ovulációs teszt rövidítve. A peteérés időszakában kell használni, úgy működik valójában, mint egy terhességi teszt, általában egy papírcsík vagy egy kazettás teszt. Vizeletből állapítja meg, hogy mikor van ovulációd. Amikor egy csík van rajta, akkor nincs, amikor kettő, akkor van ovulációd. Vagyis a következő napon számíthatsz rá. Érdemes egy ciklusban több napon keresztül is nézni, ha pl 28 naposak a ciklusaid, akkor a 11.naptól kezd el, egészen addig amíg két csíkos nem lesz. Olcsón tudsz rendelni teszveszen vagy vaterán, ha nem vagy regisztrálva, akkor ezen az email címen fel tudod venni velük a kapcsolatot: agnyesagnyes@gmail.com
2009. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akit az utolsó válaszoló említett, Ő tényleg nagyon korrekt, s jó teszteket küld. Amúgy tényleg igaz, hogy több napon keresztül kell csinálni, nekem mindig ott a 2. csík is, de akkor számít, ha ugyanolyan erősségű mind a kettő. Este kell csinálni, mert az LH hormon akkor mutatható ki a legjobban. Nagyon nehéz eltalálni, mert csak pár óráig nagyon erős. Amikor látod, hogy napról-napra egyre erősebb, akkor legyetek együtt, s jó ha a hődet is vezeted. A kettő együtt igen hatékony.
2009. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:48! Meddig szedted/szeded, így babásan? Elnézést kérek a kérdezőtől.
2009. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dm- Rossmanban-gyogyszertárba lehet vásárolni ilyen OVU tesztet?
2009. nov. 17. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak jelentősen drágább.
2009. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!