Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a cickafarkfű és a palástfű tea? Babát szeretnénk. Mennyi ittatok naponta a teákból és mi változott?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve nem sikerül.Eddig az elevit-et szedtem,most váltottam femibion-ra,kaptam 2 adag clostibegyt-et,de semmi.Elkezdtem inni a cickafarfű teát peteérésig és peteéréstől a palástfű teát iszom majd.
2009. máj. 2. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs még pozi tesztem,de úgy tudom a ciklus első felében a cickafark peteérésre(ezt próbiztam,JÓ!!),másik felében a palástfű beágyazódásra(ezt majd,ha megjönne a köv. ciklusban kipróbálom én is!)
2009. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam kb. 4 cikluson keresztül! volt 43 napos ciklusom is, de lecsökkent 34-re. Most már nem iszom, mert kétcsíkos tesztem született! Én csak jót tudok róla mondani! Naponta kb. 1 ek. szálas teát ittam kb. 2-2,5 dl vízben, ennyi.
2009. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az esetleg baj,ha filteresből napi 3 bögrével iszom meg?Vagy túlzásba viszem?
2009. máj. 3. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem naponta egy filter - egy bögre elég! Én legalábbis így ittam. MÁsodik válaszoló vagyok.
2009. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!