Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a palástfű...

Mi a véleményetek a palástfű és a cickafark teáról? Nekem legfőképpen a ciklus beállításához és a teherbeeséshez lenne rá szükségem! Hogyan kell elkészíteni és mennyit kell belőle naponta meginni? Egybe a kettőt vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A menzi beállitásához nagyon jó a Premens és segiti a teherbeesést is.A teákkal az a baj,hogy lassan fejtik ki a hatásukat,de ha te azt szeretnéd inni,akkor a cickafarkat középidőig kell inni napi 2-3 csészével,a palástfüvet pedig középidőtől napi 1-2 csészével.

Felforralod a vizet és 1 kávéskanállal kell elkeverni,jó 10 percig állni hagyni,majd leszűrni és meginni!

Jó teázást!

2009. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Mi az a Premens?? Még nem hallottam róla,tudnál segíteni?
2009. máj. 26. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátcserje tabletta,patikában tudod megvenni.Egy dobozban 30db van és kb.2200Ft.
2009. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,de még azt megtudod mondani,hogy hogyan kell szedni??Naponta 1-et?

Valamilyen mellékhatása van?? Pl. hízni lehet tőle vagy valami egyéb hatás??

2009. máj. 26. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta egyet kell bevenni.Mellékhatás?:segit a teherbeesésné.Javaslom ird be a keresöbe hogy barátcserje én nagyon sok infot fogsz találni.Remélem tudtam segiteni.
2009. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ujra én vagyok a barátcserjés.Gyogynövényesnél lehet venni Zafir barátcserja porkapszulát.Én most 60 db-ost vettem 2120Ft-ért.Ebböl napi 2-3x1 kapszulát ajánlanak.Szerintem ez erösebb adag mint a premens.
2009. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szed clostyt, az is szedheti a premenst vagy a barátcserjekapszulát? És cickafark és palástfűteát is lehet mellé inni? Biztos, ami biztos alapon. :) Vagy az már úgy túl sok?
2009. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!