Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném inni a cickafark és...

Szeretném inni a cickafark és palástfű teát, mert babát szeretnénk és elég hosszúak a ciklusaim 42 nap, bár van amikor kevesebb. Mennyit kell ezekből inni naponta?

Figyelt kérdés
A barátcserje kapszulát is ajánlották. Azt is szedjem ezek mellett? Ja és plusz elevitet is szeretnék szedni. Ez sok lehet így együtt?
2009. szept. 15. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem használom ezeket a teákat, tehát nem is tudok róla mondani semmit. De azt tudom, hogy csak óvatosan, mert nem mindegy melyiket mikor iszod.


[link]

Belinkeltem neked egyet. Majd nézd meg, ő egy gyógynövényszakértő, már sok hasonló kérdésre válaszolt.

2009. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hőmérőzz mindennap (és menj dokihoz vérvételre és kideríti hogy mitől ilyen, betudják állítani). az a legbiztosabb nekem így derült ki hogy nincs peteérésem és ezért volt nekem is nagyon hosszú a ciklusom (gyógyszerrel helyre hozták)... Hol rendesen meg volt vagy sehol nem volt semmi. Amikor a legmagasabb a hőmérséklet akkor kötelező próbálkozni (peteérés elött nekem leesett 36,2-36,3 ra peteérésnél 36,9-37,2 ig volt)... 15 hetes vagyok már...
2009. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérjél egy átfogó hormonvizsgálatot, az egész ciklusra terjedően nézik és hónapokat, éveket lehet megspórolni vele.

Ajánlom az Aviva tornát, ami önmagában annyira stimulál, hogy különösebb kiegészítő gyógynövényes kúra nélkül is hatásos. Nem is szabad, csak 3-szor egy héten csinálni.

Beszabályozza a ciklust, növeli a peteérés minőségét. Nagyon jó és nagyon hamar hoz eredményt!

Szerintem a gyógyteák jók, bár sokkal nagyobb körültekintés kell az elkészítésükhöz, mint általában gondolják. Nekem természetgyógyász mondta.

Barátcserjéből pedig csak Premenst érdemes szedni, vagy a homeopátiás D6-ot. A Zafír placebo. (tisztában vagyok vele, hogy millióan fogják reklámozni, ennek ellenére mégsem ér sz@rt se.)

2009. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!