Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szomorú vagyok! Voltam...

Nagyon szomorú vagyok! Voltam ma dokinál és nem említett babát, de azt mondta egészséges vagyok! Valaki van ilyen helyzetben most? Esetleg negatív teszt miatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom ez nem vigasztal,de Én is és a párom is egészségesek vagyunk,túl minden vizsgálaton,de a baba mégsem jön már 13 hónapja.A héten nem várom,de biztos megjön mert már fájdogál a hasam.A tesztek meg persze mindig negatívak! :((

Annak viszont örülj,hogy egészséges vagy??

Mióta próbálkoztok??

Milyen vizsgálatok voltak?

2010. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egészséges vagy!!!

Bocsi,nem ? jellel akartam írni

2010. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!7 hónapja próbálkozunk,bár annak örülök,hogy semmi rendellenességem nincs.Csak most olyan fura tüneteim is voltak,és reménykedtem.De van még pár napom menziig,azért nem adtam fel teljesen!
2010. jún. 9. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!