Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki adna nekem tanacsot?...

Valaki adna nekem tanacsot? Szomoru vagyok nagyon!

Figyelt kérdés

Az a helyzet,h szeretnek babat!De parom meg nem!Mar jo ideje egyutt vagyunk es en mar nagyon vagyom ra,o csak annyit mond,h legyen meg a lakas a kello biztonsag a kicsinek,ez mind szep es az mikor lesz???Meg varni akar olyan 5-6 evig!Nagyon vagyom egy picire,nemtudom elmondani az erzeseim,de szerintem itt talalok olyan holgyeket akik megertenek engem!Tudom,h szeret ebben biztos vagyok,de akkor miert csinalja ezt?Tudom nagyon hulye kerdes,de engem akkor is sziven utot!:(Na meg annyit mondott,h o orulne ha netantan becsuszna!Akkor nemmindegy,h akarjuk vagy becsuszik??Nagyon felek,h ez vegett eltavolodom tole!:(Valaki adna tanacsot??

En 24(N) a parom 30(F)


2011. máj. 23. 18:38
1 2
 1/15 Tinker Bell ***** válasza:
90%

Komolyan mondom, hogy olyan volt téged olvasni, mintha a saját történetemet olvasnám. Én is ebben a cipőben járok. Viszont nálunk annyi realitásalapja van a dolognak, hogy nincs még saját lakásunk, viszont megtakarításunk van, ami azt jelentené hogy pár éven belül el tudunk költözni a szülőktől. Kényelmesen elférnénk itt is a picivel.


Megértem én, hogy meg akar nekünk mindent adni, de évek óta vágyom egy babára.

2011. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Kívülállóként nekem az a verzió jobban tetszik hogy elöbb lakás,és anyagi biztonság.Tudod? mint a madarak. Fészket raknak,beköltöznek,fiókák születnek. Azt nem tudom hogy most hol éltek,mennyi pénzetek van,de egy gyermeket felnevelni a mai fizetésekből,és mellette még lakásra is spórolni,az nagyon nehéz.
2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom,h mi minden kell hozza a keresztfiam itt nott fel mellette,nekik is igy kezdodott es most mar kulon vannak,jol meg vannak!Meg a szuloknel elunk egyszer itt egyszer ott,neha mar azt se tudom hol all a fejem!Megtakaritasunk van,de mindig szt kapom,h tudod kicsim megszeretnem venni azt az autot,tudom,h az a alma de nekem meg egy pici!Koszonom a valaszokat,nagyon kedvesek vagytok!!Es jol esik egyket biztato szo
2011. máj. 23. 18:51
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocsanat a helyesirasert!:)

KEDVES ELSO!

Neked meg szeretnek sok kitartas kivanni es,h mielott erezhesd a kicsit a kezedben!:)

2011. máj. 23. 18:52
 5/15 Tinker Bell ***** válasza:

Köszönöm!


De szerintem a te helyzeted ennél jobb, hiszen azt mondtad, hogy ha becsúszna akkor örülne neki. Ez azt jelenti hogy akarja ő is a gyereket. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mostantól nem védekeztek és lesz ami lesz. Gyereket csinálni nem olyan egyszerű, mint azt sokan gondolják. A pici tudni fogja, hogy mikor kell érkeznie! :)

2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért nem mentek albérletbe? Manapság elég sokan így vállalnak babát (már ez is jobb, mint a szülőknél), mert elég nehéz saját lakást venni sajnos. Egyébként mi is így voltunk kb. 1 éve még. Albérletben voltunk már akkor is és ugyanez volt: én már vágytam babára, de a párom nem (sírtam is rengeteget akkor) és arra hagyatkozott, hogy majd ha lesz saját lakás...stb. Végül magától rájött, hogy ez nem megy ilyen könnyen és gyorsan és most már ő is szeretne babát, csak a baba nem akar megérkezni közénk. :(

Hát szerintem mond el neki ezt, amit írtam. Később se lesz jobb a helyzet, baba meg nem biztos hogy egyből sikerül, látod nekünk se jött még össze! :( Egy nőnek azért ott van a "biológiai órája", tehát neked nem mindegy, mikor szülsz, ezt is mondd neki! Meg szerintem menjetek albérletbe. Sok sikert!

2011. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem.Ez nagyon szép,amiről a párod beszél.De jó pár évvel ezelőtt szinte mindenki albérletben kezdte.És mégis születtek gyerekek.

Tudod mit???Ne védekezz!! Csússzon be az a baba.Hisz nem tiltakozott ellene.

2011. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is meg tudlak érteni! Nagyon szerettem volna már én is babát, de a párom nem. :( Tök oda voltam már én is, mikor terhes lettem, mert a pharmatex hüvelykúp nem a legjobb védekezési mód.

Párom totál oda volt, azt akarta, hogy vetessem el. Persze én megtartottam, ma 2 hónapos a kislányom, és párom meg van őrülve érte, annyira szereti.

Remélem, hamarosan te is babázhatsz!

29/N

2011. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, ha saját lakásra vágyik és az meglesz, akkor nagyobb autó kéne, azután pár év még csakkettesben nyaralás, azután teljes hitelmentesítés, azután meg temető.

Nem éri meg várni, ha nincs mire. A gyerek albérletben is szuperül és egészségen felnő, a szülők hozzáállásának kérdése.

2011. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

sok pasi ilyen "rákészülős" fajta, meg hát ha egyszer kimondják, hogy o.k., álljunk neki a babaprojektnek, akkor ott már nehéz visszakozni (nem úgy értem, hogy nem akarnák avgy ilyesmi, csak ugye a kimondott szó...)

Szóval mindenképp beszéljétek meg, szerintem ne kövesd el azt a butaságot, hogy a belegyezése nélkül nem védekezel, az bárkinek övön aluli ütés lenne.

Mi is albiban kezdtük, és egy pár évig még így is lesz. Szerintem sosincs olyan helyzet az életben, hogy "minden klappol, jöhet a gyerek".

2011. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!