Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken voltunk együtt,...

Ha pénteken voltunk együtt, az ovuláció teszt pedig vasárnap lett pozitív, de akkor és utána már nem tudtunk együtt lenni, akkor teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Vagy ez már túl sok idő, mert ugye a pozitív ovuteszt után 12-72 óra múlva van tüszőrepedés. Szerintetek?
2010. szept. 1. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez elég kérdéses. De van akinek bejött, olvastam itt már olyant, hogy amikor naponta együtt voltak nem jött a baba, amikor meg 3 vagy akárhány nappal a peteérés előtt, és abban a hónapban csak akkor, akkor meg sikerült. SZóval ezt így nem nagyon lehet belőni, de valóban, ez azért elég nagy időintervallum.
2010. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem esélytelen, de nagyon ne is éld bele magad
2010. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, az ovuteszt a vizeletből mutatja ki a hormonokat, de a tüszőrepedés már előtte megtörtént, idő kell míg a véren keresztül eljut az info a vizelettel a tesztig. Szóval szerintem az a fél nap igenis nektek dolgozik!:-) Jó babásodást!
2010. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha pl. pont hétfőn volt a peteérés és a pénteki spermiumok túlélték a 3 napot, akkor van esélye. Tényleg nem éld bele nagyon magad, van esély, de kevés.
2010. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kíváncsian várom, de nem élem bele magam
2010. szept. 1. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mégis baba lesz belőle nagy rá az esély, hogy egy tündéri kislányod születik majd...
2010. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó lenne :)
2010. szept. 1. 12:05
 8/12 anonim ***** válasza:

10:38-as, akkor ez azt jelenti, hgy akár le is késhetjük az ovut, ha csak az ovu tesztre hagyatkozunk?

Vhol máshol is olvastam már ezt.

2010. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után, az első negatív napon van általában a peteérés, akkor nagy az esélye a fogantatásnak. És a peteérés is általában több óráig, akár egy napig tart. tehát, ha tesztelsz és a pozitív napon/kon és az első negatív napon együtt vagytok, akkor már nagy esélye van a teherbeesésnek.
2010. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell szerintem ennyire számolgatni a napokat. Én hétfőn teszteltem egy nagyon erős+ -t. Nekem a 12. nap volt a PÉ-m és mi a 6, 7, 8, 9 napon voltunk együtt valamint a 16, 17 stb. Pont kimaradta középidő és mégis babám lesz. Ne számolgass, csak nagyon szeressétek egymást apával!!!
2010. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!