Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli Hőmérőzés eltérhet...

Reggeli Hőmérőzés eltérhet szájban és hónaljban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem 3 napom van a mensiig.Amit nem szeretnék hogy megjöjjön. A reggeli hőm 37-37,2. Azonban tegnap a szájban való mérés után megmértem a hónaljban is és ott 36,3 volt. Melyiknek higgyek? Ma reggeltől már nagyon menstruációs görcseim vannak. Pedig még van 3 nap és sosem jön meg előbb. És a görcseim is normál esetben a menzesz reggelén jelentkezik. Bízhatok még benne hogy terhes vagyok?
2008. márc. 16. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hónaljban mért nem pontos. A szájban, (de még jobb a hüvelyben) mért a mérvadó. Mindig ugyanott, ugyanakkor kell mérni ébredéskor! Ha nem esett le a hőd, akkor van esélyed, hogy babás vagy, a görcsök lehetnek attól is. Mérd a hőd és ha nem jön meg, tesztelj!

Sok sikert!!!! :O)

2008. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A hónaljban mért hő nem megbizható. A szájban nyelv alatt kell mérni v. hüvelyben v. végbélben. Általában a mensi előtt 12-24 órával szokott leesni a hőmérséklet. Ha a nem várt mensi napján is magas 37 C a hőd és késik akkor van esély. Drukkolok!
2008. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!