Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hosszabb ideje próbálkozn...

Akik hosszabb ideje próbálkoznak sikertelenül elgondolkodtak már azon, hogy esetleg nem mindegy kinek van előbb orgazmusa?

Figyelt kérdés

tudom,hogy furcsa a kérdés de én már azon gondolkodom,hogy emiatt nem jön össze.

nálunk mindig a férjemnek van később, és nemrég azt olvastam,hogy optimálisabb,ha fordított a sorrend.


másnál ez ,hogy van? bocsi, ha valakinek ez már túl intim kérdés ,csak felvetődött bennem


2011. okt. 21. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is olvastam valahol, hogy jobb ha a nőnek van később, de nem hiszem, hogy csak ezen múlna. Akkor bizony igen kevés gyerek születne szerintem. De ha ez téged megnyugtat, akkor próbáljátok ki, veszteni nem veszthetsz vele szerintem.
2011. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szia! Ezt a kérdést tettem fel tegnap, hátha találsz benne hasznosat!

2011. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A másik privi véleményem, h lehet benne valami, de azért így nehéz időzíteni! Mármint nem lehetetlen, csak ugye onnantól, h a férfinek orgazmusa volt, elég rövid idő áll rendelkezésre, h a nőnek is meglegyen! Nekünk mindig máshogy alakul, a férjemnek ugye mindig van, nekem van, h nem jön össze, ha összejön hol az övé előtt, hol az övé után! És már született egy gyerkőcünk!
2011. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk mikor összejöttek a babák,akkor mindig egyszerre volt orgazmusunk. a férjem bevárt és akkor engedte el,mikor nekem is volt
2011. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van amikor párom megy el előbb, van mikor én, de főleg olyan, hogy egyszerre élvezünk el. Nem hiszem, hogy ez nagyban befolyásolná a sikert. Az biztos, hogy nagy segítség a spermiumoknak a hüvely ritmikus összehúzódása, de nyugi, nem emiatt nem jön össze. Ne görcsölj rá ennyire. Mióta próbálkoztok? Dokinál voltatok?
2011. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyent sem hallottam még! :) Nem kell orgazmus ahhoz h megfoganjon egy baba!Lényeg h elélvezzen a pasi!!
2011. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!