Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma szájon át = könnyebb...

Sperma szájon át = könnyebb teherbeesés?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam tegnap. De most komolyan. Hát én is csak nevetek rajta, állitólag szakemberek jöttek erre rá. Ha lenyeled akkor az immunrendszeredet felkésziti rá hogy befogadja az idegen anyagot és igy könnyebb lesz a teherbeesés. :)

Ja, és depresszió ellen is kiváló. Hát erre biztosan hogy férfiak jöttek rá. :P


2011. szept. 20. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

NEM rád írom de akik ezt kitalálták hülyék!!!

Ez butaság.


Ezt már jobban elhiszem a netnek:


Lehetek terhes orális szextől, főleg, ha még a számba is élvez?

Az ondó lenyelésétől nem lehetsz terhes. Bárhogy is, ha valamilyen esetre az ondó a szádból a vaginádhoz kerülne, akkor fent áll a terhesség veszélye. Emellett érdemes az ondó lenyelését elkerülni, ugyanis így egy szexuális úton terjedő betegség (STD-t) elkapását is kockáztatod.

2011. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.

Rosszul értetted. Nem magában attól lehetsz terhes hogy lenyelted, éppúgy kell hozzá szexelni is. Csak a szervezeted megismeri az idegen anyagot és könnyebben befogadja.

Egyébként szerintem is hülyeség, csak gondoltam megosztom veletek, hadd nevessen más is egy újabb hülyeségen. :)

2011. szept. 20. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:

OMG!! :)

Ezt tuti férfi találta ki.. hát én megosztom veled, hogy sose nyeltem le, és a 2. ciklusom alatt terhes lettem.

Úgyhogy nagy baromság ez! :))

2011. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Életemben nem nyeltem le, igazán az orális szexet se szeretem (igen, maradi vagyok!) és mégis van 4 gyerekem, úgy, hogy sosem kellett erőlködni, hogy teherbe essek... Rám igaz a mondás, hogy akkor is teherbe esek, ha a férjem elmegy (szó szerint!) mellettem. :)))

Úgyhogy én hülyeségnek tartom a dolgot, biztos valami angol vagy amcsi kutató ismerte fel ezt a hatalmas tudományos tényt...

2011. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, én is igy gondolom. Egyébként utolsó, én is valahogy úgy vagyok ahogy te. :) 3 gyerekem van, 6 terhességem volt.
2011. szept. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!