Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már teherbe valamelyőtök...

Esett már teherbe valamelyőtök a mensi utolsó napján?Olyanokra lennék kiváncsi, akik csak akkor éltek házaséletet, középidőben nem. A 6.ciklusnapon voltunk együtt. A 13. ciklusnapon volt 2-3 csepp vér a wc papíron, és enyhe görcs.

Figyelt kérdés

Azóta folyton azt érzem,hogy meg akar jönni, na de túl korai lenne a 15.napon. Ma hajnal óta ráadásul hányinger is kínoz:(

Az előző hónapban középidőben voltunk együtt, de akkor rendesen megjött a mensim, igaz 1 hétig görcsölt a hasam előtte.


2008. dec. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig mensi után van peteérésem csak a mensi utáni 3 napban esek teherbe. Nem mindenkinek a középidőben van. szoval van reális esélyed:-)
2008. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te hőmérőzöl? Vagy honnan tudod, hogy akkor van pé-d?
2008. dec. 21. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
húú sztem tuti babás vagy::)az az egy két csepp vér beágyazódási volt sztem...szóval pár nap múlva próbálkozhatsz teszttel:)jó így kari előtt:)
2008. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, jó lenne kari előtt, de ma vagyok a 15. napon, csak december 31-én kéne megjönnie...

Ja, amúgy kistesóra hajtunk:)

2008. dec. 21. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:

én ugy hogy 3 terhességem volt már és a fogantatás pillanatában bedagad valami a fejemen. 1x a nyelvem 2x a felső szám 3x a az egészfejem. a doki szerint egyfajta allaregiás reakció. szoval a mensi utáni szex után ha megtörtént tudtam hogy terhes vagy. Életemben soha nem hőmérőztem és nem figyeltem magam. fogamzásgátlót se szedtem soha.

ez csak igy jött. szoval azért mondom bizakodhatsz.:-)

2008. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm a 4. napon esett teherbe.
2008. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!