Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO és a terhesség? Sok...

PCO és a terhesség? Sok választ szeretnék kapni

Figyelt kérdés
Ha PCO-m van, de van peteérésem is (Tesztek és hőgörbe) akkor is kisebb a valószínűség a teherbeesésre, mintha nem lennék PCO-s?
2011. okt. 22. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

igen


[link]

2011. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nem lehetetlen, sőt.

Én is PCOS vagyok.

Az első babára 2 évet vártunk, majd spontán sikerült, a második az első próbálkozásara, szintén spontán!

Szóval ne kenődj el, de a diétát, mozgást szigorúan be kell tartani és nem árt metformint is szedni a vetélés megelőzésére.

A honlap, amit az első belinkelt, nagyon hasznos.

Sok és mielőbbi sikert kívánok!

2011. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia ! A bnőm is PCO-s és most várja 2. babáját természetes úton lett terhes :)!
2011. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire kiderült, hogy pcos vagyok, már 2szer voltam terhes, de csak egy kisfiam van. Vele nagyon sokat felszedtem, ez lehet az oka, h nem sikerül a kistesó. Viszont szedem a merckformint, diétázom leadtam 27kgot, mozgok, de a baba várat magára. Volt már inszeminációnk is, sikertelen:(

Nem lehetetlen teherbe esni, csak kisebb az esélye. Vannak szerencsések, akik a pco ellenére pár hónapon belül babásak lesznek!

2011. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon durva értékekkel rendelkeztem mikor kiderült a PCOS-em. A sima Merckformin nem is hatott. Avandametet szedtem fél évig, majd ahogy azzal helyrejöttem kaptam a "sima" metformin és jött is az első babánk. A második babánál szülés után 9 hónappal kezdtem újra szedni a gyógyszert, mert szerettünk volna másodikat. Egyből jött. Spontán baba mindkettő, problémamentes terhesség volt, ill. az elsővel terhességi diabéteszes voltam, de érdekes módon a másodikkal nem.



www.mensmentis.hu


engem itt tettek helyre!

2011. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is a Mens Mentisben segített Tűű dr.
2011. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!