Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a férjemnek,...

Hogy mondjam el a férjemnek, hogy én már nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
1 év próbálkozás után jöttek össze az ikrek, de elvetéltem. Azóta 8 hónap telt el, de nem esek teherbe. A doki meddőségire küldött, de úgy érzem már nem akarok gyereket. Félek az újabb csalódástól. De a férjem nagyon vágyik rá. Megtehetem szerintetek vele, hogy nem próbálkozok tovább?
2011. okt. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha ő valóban nagyon szeretne, akkor erre akár a házasságotok is rámehet. Mondom én ezt úgy, hogy nekünk is nehezen jött össze. Úgy érzem, te sem vagy benne biztos, hogy nem szeretnél gyereket, csak félsz a kudarctól. Ülj le vele és mond el neki az érzéseidet. Egy pár hónapig pihentessétek ezt a baba témát.
2011. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mond neki hogy egyáltalán nem akarsz már gyereket hiszen még te is meggondolhatod magad,mond meg neki hogy szüneteltessétek egy ideig,hogy rendbe jöjj,mond el az érzéseidet,aztán kitudja,később hátha te is szeretnéd újra.Ha úgy tálalod neki hogy egyáltalán nem akarsz akkor,rámehet a házasságotok is.Sok szerencsét!:)
2011. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Atroposz ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a baba témával, ne védekezzetek szexeljetek akkor amikor jó esik előbb utóbb jön a baba amikor majd úgy érzi jönni-e kell.Ha azon stresszelsz ,hogy nem jön össze akkor nem is fog jönni.Aztán mekkora meglepi lesz ha sikerül.Ha meg tényleg úgy érzed hogy nem vagy még felkészült a vetélés miatt stb. akkor mond meg a párodnak.
2011. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2011. okt. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!