Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves kórban már késő...

30 éves kórban már késő gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem és úgy érzem már elkéstem a gyerekvállalással a korom miatt.
2011. okt. 23. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Tuti nem szenvedsz 30 éves kór-ban! :) és nem vagy elkésve sem!
2011. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Manapság már 30 felett divat szülni a munkahely,és a lakás miatt.Nem vagy lemaradva.
2011. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
nem késő csak szarul fogod magad érezni majd a többi anyuka meellett az oviban isiben stb.öregnek érzed majd magad mikor a gyereke ovis a nagytöbbségnek meg isis akkor vannak 30 körül te meg már öregedő 40 leszel mire a gyerek sulis
2011. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ideális, én 30 évesen szültem először és most 4 gyerkőc anyukája vagyok. Nem érzem magam szarul a többi szülő között, mondjuk nem is én vagyok a legöregebb, bár egyébként sem dívik nálunk az ilyen miatt való kinézés. Nem késtél el egyáltalán.
2011. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

16:39es, senkinek sincs a homlokára tetoválva az életkora..ekkora marhaságot! Aki 40hez közel szüli mondjuk a 3-at, az már ne is menjen az ovi meg az isi közelébe, ugye..

Egyáltalán nem vagy elkésve! Igaza van a negyedik válaszolónak!

2011. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

"nem késő csak szarul fogod magad érezni majd a többi anyuka meellett az oviban isiben stb."

Ugyan, néha pont én érzem magam szarul, mert én 24 vagyok (négy éves a fiam), az oviban a többi anyuka meg majdnem mind már a 40-hez van közel. Mondjuk nekem nagyon fura ez így, de hát az ő dolguk, csak azt nem bírom, hogy némelyikük úgy kezel, mintha 10 évesen szültem volna.

2011. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem késő,én 39 éves voltam amikor az első babát szültem.

Tudni kell , hogy 15 évig vártam rá.Remélem nektek hamar összejön a baba és sok sikert kívánok hozzá.

2011. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
a nők rivalizálnak aztán majd féltékenyek a fiatalabb szebb anyukákra
2011. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
én is 30 éves "kÓrban" szültem,ekkorra találtam meg az apját.szerintem manapság ez az átlag "kór"
2011. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

szerencsétlen elírta hogy kór/kor és rögtön mindenki ugrott :D

én is 30 vagyok már nagyon szeretnék babát, de eddig még nem sikerült, már jó lett volna 24 évesen szülni de akkor még nem volt meg a megfelelő partner. így kicsúsztam és most itt tartunk. szerintem még nem késő. 40 évesen sem lenne az. mindenki annyi amennyinek érzi magát.

2011. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!