Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára szeptember 20-án...

Utoljára szeptember 20-án volt meg. Azóta semmi. Babát szeretnénk. Október 22-én teszteltem de negatív lett. Lehetek azért terhes? Korai volt a teszt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 10:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok a reggeli barnázás teljesen elmúlt. Pedig reggel a tisztaságin volt egy kis barnás rózsaszínes folyás azóta semmi. nekem ilyen sose szokott lenni mindig időben jön meg és ha megjön akkor folyik mint ha kinyitnák a csapot az első naptól a 4 napig majd 5-6.nap barna maszatolás és vége. Nekünk ez a 3. babánk lenne ha sikerülne, de egyik terhességemnél sem volt ilyen.

mindkét terhességemnél elmaradt a menzeszem és már aznap vagy másnap pozitívot teszteltem most meg fogalmam sincs mi van ha ma nem jön meg holnap elmegyek a nőgyógyászatra nézzék meg mi van velem!

2011. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
nekkem ma reggekre megint megjött egésznapos görcsel de alig van valami inkább csak maszatolok ha elmúlik ez a maszatolás veszek egy tesztet újból
2011. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
voltam dokinál elküldött laborba.3+ lett a vizeletem.és még nem jött meg.adott antibiutikumot.jövőhét szerda vagy csütörtök újabb labor és ha addig sem jön meg ultrahang.
2011. okt. 27. 20:57
 34/37 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:59

Nekem éjszaka megjött nem is akárhogyan felébredtem mire a mosdóba értem folyt végig a lábamon végig a metlakin ömlött belőlem most reggel meg szinte semmi alig alig valami ha elmúlik elmegyek orvoshoz kivizsgálásra.

Mindenkinek sok sikert a továbbiakban!

2011. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad.


A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:04

ma reggelre még mindig pecsételő vérzésem van

2011. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
megjött 29-én :(
2011. nov. 1. 14:44
 37/37 anonim ***** válasza:
sajnálom :( hátha a kövatkező hónapban ne add fel a reményt :) szurkolok a babához :)
2011. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!