Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás után hány...

A beágyazódás után hány nappal lehet tesztelni és mikor jöhetnek az első tünetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A megtermékenyülés után kb 14 nappal már ki mutathatja a teszt! Mégis a legcélszerűbb megvárni, hogy elmarad-e a menzesz és csak ha elmaradt, utána csinálj tesztet. A tünetek nagyon egyén függőek, nem lehet konkrétan megmondani, mindenkinél más!
2009. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van olyan teszt, ami beágyazódás után 3 nappal már mutatja. De mivel nem tudhatod pontosan mikor van a beágyazódás és meddig tart (és van-e egyáltalán), ezért érdemes megvárni a menzesz időpontját. Amúgyis ez kb. a beágyazódás + 3-4 nap. Az első tünetek nálam a mellfeszülés és a gyakori vizelés 4és fél hetesen jöttek. Hányinger az első gyereknél 8 hetesen. Ez változó.
2009. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nekem tegnap volt egy kis barna pecsételés és tegnapra nem vártam azóta semmi még menzi előtti tünetek sem!

akkor még várjak mert lehet tegnap volt a beágyazódás?

ja és nem jellemző rám a pecsételés és utána menzi csak akkor volt ilyen mikor fogit szedtem de akkor sem volt normális vérem:(

de ahogy abbahagytam normálisan jött meg:)

szóval nem tudom :S

akkor még várnom kéne igaz?

2009. máj. 4. 12:00
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és ma elég sokat járok wc-re
2009. máj. 4. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha csak ennyi volt,akkor nyugodtan csinálhatsz egy tesztet,legfeljebb halványabb lesz!Sok sikert!

Majd ird meg mi lett!

2009. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aznap amikorra nem várod már lehet tesztelni.

szurkolok!

2009. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam a nem várt napján és pozi lett.
2009. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!