Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hányadik napján...

A ciklus hányadik napján mutatott pozitívot a teszt?

Figyelt kérdés
A nem várt menzi előtti 1 hétben már minden nap tesztelek, annyira vágyom a babára. Van valakinek tapasztalata abban, hogy mikor mutathat először pozitívot?Ma vagyok a 28. napon.
2011. okt. 24. 18:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi mindenkinek a választ! Kedves képes :), szívből gratulálok hogy sikerült ! Ezek szerint régóta rajta voltatok a babatémán? Nekem van egy kisfiam , most 3 éves, neki szeretnénk mielőbb tesót. Előtte 3 babám elment a 12 hét előtt, úgyhogy én is megszenvedtem érte , de nem adtam fel,és sikerült!
2011. okt. 25. 15:13
 12/31 anonim ***** válasza:

Szia,a képes vagyok:)

5 év próbálkozás után lett végre egy babám,aki most már 5 éves.4 éve szerettünk volna összehozni egy tesókát neki,de nem sikerült.Tavaly nyáron azt hittük végre nagy család leszünk,de sajnos 13 hetesen megszakadt a terhesség:(Azóta most sikerült,de már nagyon izgulok,remélem minden rendben lesz!Úgy döntöttem,ha most gonoszkodna velem a sors,akkor nem csinálom tovább.De bízok benne,hogy most minden szép és jó lesz,és jövő nyáron már 2 gyermekes boldog anyuka lehetek :))))

2011. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem semmi amin érzelmileg átmehettél, ennyi sikertelen hónap után.. :( De most már fel a fejjel, minden rendben lesz, csak pozitívan. Mi most csak 2 hónapja próbálkozunk, de annyira csalódott vagyok, hogy úgy néz ki most sem jött össze, de még bizakodok. Ma ismét negatív lett egy 10-es teszt. Írj majd mi volt, nagyon drukkolok. Mikor mész dokihoz?
2011. okt. 25. 16:31
 14/31 anonim ***** válasza:
Csak akkor szeretnék,ha betöltöttem a 6 hetet,hogy legyen szívhang már :)Elvileg majd 11-én.Sokára lesz :(
2011. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Szorítok nagyon, írj ha voltál a dokinál, nézem majd a hozzászólásokat. Én is írok ha esetleg tesztelek egy pozitívot!
2011. okt. 25. 18:10
 16/31 anonim ***** válasza:
Rendben :)
2011. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A képes vagyok,van már pozi teszt?????
2011. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Szia! Még mindig nem jött meg, ezért ma reggel ismét teszteltem, de olyan halovány , mintha szellemcsík lenne.

Köszi hogy érdeklődsz, nagyon aranyos vagy. Veled mi van? Minden ok? Vannak már tünetek?

2011. okt. 31. 06:37
 19/31 anonim ***** válasza:

Szia!Ha halvány,akkor csak megerősödik :)

Velem minden rendben van,de meggondoltam magam,inkább elmegyek most pénteken 5+2 dokihoz,hogy megnézzük jó helyen van-e,és majd úgyis vissza fog hívnin 1-2 hét múlva szívhangot nézni.Úgyhogy pénteken doki!

2011. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor már nem sokat kell várnod! :) Egyfolytában vizsgálgatom magam, hogy érzem -e hogy babás vagyok (mellfeszülés, mensi érzés) de semmi. A teszt meg inkább negatív mint pozitív, de azért reménykedem...Írok majd szerdán, ha teszteltem egy újat. Jó pihit és szép napot!
2011. okt. 31. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!