Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozi lett a tesztem...

Tegnap pozi lett a tesztem délután. Ma reggel elsö pisiböl másik fajta is, de halványabb. ez mitöl van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel attól van, hogy másik fajta. Én egyszerre teszteltem a Clearblue-val, ami erős pozitív lett, és a Gabriellel, ami pedig halvány pozitív. Utána Gabriel tesztet vettem, s láttam, hogy erősödött a csík az elsőhöz képest. Így megnyugodtam. :) Ha gondolod, 1-2nap múlva tesztelj újra ugyanazzal a teszttel, ami halványabb lett - és ugyanúgy reggeli első pisiből.
2009. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a megnyugtatást. ma elmentem tesztet venni, de csak olyat kaptam amivel az elsöt csináltam lilly. ezzel tudok reggel tesztelni. nélha görcsöl a méhemnél az nem baj?
2009. nov. 14. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Magne B6-ot! Jót tesz a görcsökre! Amúgy nő méhed és emiatt is van ez.
2009. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gartuláció kismama! Fals negatív eredmény lehet, mert a hcg még nem termelődik olyan nagyon, de fals pozitív nagyon nagyon ritkán (van valami hormonrendellenesség, ami terhesség nélkül is valahogy képes megtéveszteni a tesztcsíkot, de ez nagyon ritka)főleg hogy 2x... Szerintem az első teszt sokkal jobb érzékenységű, mint a második, ezért mutatja jobban. Úgy van, ahogy az előttem szóló írja, Ha 2-3 nap múlva tesztelsz a "gyengébbikkel2 szerintem már erős pozitív lesz:))
2009. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztosan terhes vagy, gratulálok! szerintem is csak a másik teszt az oka. És egyet értek az előttem szóló egyik válaszolóval, a kis görcsökre a terhességem idején nekem is magne b6-ot ajánlott a dokim.
2009. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtatok, eléggé el vagyok keseredve, mert ma is csináltam egyet az is pozi lett de nem erösödik a csik. mondjuk még csak 3 napja tesztelek, de a méhem görcsölget, holnap megyek a dokimhoz és mindenképpen megirom hogy mi lesz.. nagyon szoritsatok nekem, már 3 éve szeretném ezt a babát, még a páromnak nem is mertem mondani, majd csak holnap ha kiderül hogy minden rendben..
2009. nov. 15. 08:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad meg, mi lett a teszt végeredménye? Útban van a baba?
2010. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia tegnap kezdtük a 34 hetet:) minden rendben és kisfgiam lesz, köszi hoghy kérdezted:)
2010. jún. 10. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Könnyű szülést és sok-sok boldogságot!!! :))))
2010. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! És minden jót nektek!
2010. jún. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!