Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden nap szexelek többszö...

Ha minden nap szexelek többször, akkor felesleges számolni a napokat, ugye?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyébként is felesleges, mert a baba úgyis akkor jön, amikor nem görcsöl rá az ember, szeretkezzetek annyit, és akkor ahányszor nektek jó.
2008. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem kell azt számolni. Én az első próbálkozós hónapban számolgattam, idegeskedtem nem jött össze. A második hónapban megfogadtam, hogy nem számolok, nem tesztelek, majd lesz ami lesz. és a köv. hónapban már nem is jött meg. Legyél nyugodt, és ha viszont számolgatsz, akkor stresszelni is fogsz és az nem jó. Csak nyugodtan és akkor amikor jól esik legyetek együtt. Jó tudom ezt könnyű mondani.

Sok sikert nektek :-)

30 hetes kismama

2008. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem azért szeretkezünk minden nap,hogy teherbe essek, hanem mert jól esik, és nem beszélünk a gyerek témáról, így nem fenyeget az, hogy görcsölünk. Gondolom, akkor így még nagyobb az esélye...
2008. márc. 17. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak szeressétek egymást természetesen, ahogy érzitek! Bár azt mondta a dokim, hogy jobb a minden második napi szex, mert akkor lesznek igazán kifejlettek a spermiumok. De szerintem mindenki akkor csinálja, amikor neki jól esik. És NE számolgass. Majd jön az a baba! Sok sikert!
2008. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászom azt mondta, akkor a legesélyesebb a dolog, ha 2 naponta próbáljuk, mert 2 nap pihenés után a legjobb a sperma "összetétele". :-)
2008. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!