Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én is babót szeretnék már 3...

Én is babót szeretnék már 3 éve..Hányan vagyunk ebben a témakörben akik segítik egymást? Kérek mindenkit, hogy válaszoljon.

Figyelt kérdés

Én is babót szeretnék már 3 éve csak sajna nem jön most várjuk az inszemet , és én is nagyon sokat segítek másoknak bár még csak 23 éves vagyok de sokat tapasztaltam ebben a 3 évben .

Mennyien vagyunk még ebben a témakörben?


2009. máj. 4. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, egy missed ab-val a hátam mögött, és többféle hormonproblémával, és másfél éve kevergek ezen az oldalon. :)
2009. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egy éves próbálkozás után,kivizsgálva hormonilag,lapar.,páromnál spermavizsgálat.Gyakorlatilag minden rendben,baba még sincs:( Jelenleg Clostilbegyttel stimulálásom van,és inszem előtt állunk. 32 éves vagyok,már nagyon szeretnénk babát! Kb. ennyi ideje is,hogy látogatom ezt az oldalt,és azt gondolom, a "sorstársak" együttérzése , drukkja, megértése nagyon sokat számít!
2009. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia mi is lassa már 3 évbe szeretnénk, nekeem még visszvan a lapar, a párom eredményei rosszak, gyogyszereket szed. amugy azt hiszem én rendben vagyok. pénteken lesz uj eredményünk.

32

2009. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mi 2 éve várunk a babára. Eddig volt HSG-m a hormonok jók, a férjemnél minden ok. Inszemem is volt, de sajnos nem sikerült. Már meddőségiba járunk. Újból kezdjük az egész vizsgálatok sorát. Sokszor kezdek belefáradni, hogy mennyit költöttünk már dokikra, gyógyszerekre és mégsincs eredmény, de nem adom fel.

Remélem mindenki hamarosan babás lesz.

2009. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mi 2 éve szeretnénk bébit!3 sikertelen closti+pcos és rengeteg fájdalom...de nem adom fel!28vagyok!

puszi mindenkinek!

2009. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem hosszú még az idő, mióta próbálkozunk, viszont már volt egy vetélésem, és elég rossz helyzetben vagyunk. Múlt héten pl. a férjem azt mondta az anyagi helyzetünk miatt, hogy most mégsem akar gyereket. Egy világ dőlt össze bennem. Aztán most fél órája belémélvezett pé előtti napon. Ez most kicsit jobb hangulatra keltett. Kitartást. Én az előző terhességem óta látogatom ezt az oldalt, 8 hónapja.
2009. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, összesen 3 éve szeretnénk kisbabát. 2,5 évvel ezelőtt volt egy missed ab, azóta nem sikerül a teherbeesés. Sok vérvétel, vizsgálat van már mögöttem, a dokim 2-3 hónap múlva akar petevezeték-átjárhatóságit és a férjem vizsgálatát. Egyelőre nincs a progeszteron szintemen túl olyan ok, ami miatt nem sikerül. Talán a héten végre pozitív lesz a tesztem hosszú várakozás után.
2009. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, kimaradt, hogy kb. fél éve olvasom az oldalt és nagyjából egy hónapja válaszolok is, ha tudok értelmeset és hasznosat írni. :-)
2009. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 30 vagyok, van már egy kislányunk szerencsére (6 hónapra sikerült), most szeretnénk tesót, de nem jön szintén a 6. hónapban vagyunk, mindenkinek drukkolok, akik annyira szeretnétek babát, nagyon nehéz lehet, egy picit átérzem és ez a kapcsolatokat is megviseli. Nem tudok mit mondani, csak hogy türelemmel várni és remélni, vizsgálatokra járni, vitaminokat szedni és egyszer meglesz. Nővéremnek 2. lombikkal sikerült ikreket szülnie.
2009. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Akkor úgy látom nagyon sokan vagyunk akik segítenek a másikon és első babát vagy tesót szeretnének mi 3 éve várjuk és nem jön 2,5 éve járunk dokihoz , endokrinológusnál kezdtem most meddőségiben tartunk egy hete volt laparoszkópiám és sajnos csak az egyik petevezetőm átjárható és a másikat meg sem tudják nyitni annyira el van záródva , inszemre várunk de az elzárt petevezetőmőn kívűl semmi bajunk nincsen a párom eredményei tökéletesek az én hormonjaim szintén 100% a dokim szerint a méhem és a petefészkeim gyönyörűek minden másnap együtt vagyunk és mégsem jön a babó már annyit költöttünk rá hogy más ennyiből nevelt fel egy gyermeket próbálok kitartani több kevesebb sikerrel , sokat csalódtam már és sokat is tapasztalatm hogy itt mifelénk melyik kroház milyen mert a meddőségi elött 3 dokim is volt de szörnyűek , volt hsgm is de azt soha többet nem vállalnám be mert üvöltöttem a fájdalomtól , szinte tökéletesen rendben vagyunk mind a ketten és mégsem jön ababó csak az inszemben bízok hogy sikerül és az első mert sajnos sok pénzünk sincs már hogy sokat kifizessünk nagyon nehéz , jah és 2 éve járok erre az oldalra , sokat tapasztaltam , az itt szintén sokat segítő társaimnak köszönhetem hogy rátaláltam a cikckafark és a palástfű teára amitől lett rendes pém elötte össze vissza volt vagy nem volt és mióta iszom őket azóta a szervezetem spontán termel havonta min. 3 tüszőz ha ti nem vagytok akkor lehet teletömnek hormonnal és talán sokkal rosszabb volna a helyzet mint most , köszönöm nektek és szeretlek benneteket.

Mindenkinek mielöbbi babócát kívánok mert annyi szenvedés után mindenki nagyon - nagyon megérdemli.....

2009. máj. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!