Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felléphet-e bármilyen rendelle...

Felléphet-e bármilyen rendellenesség a magzatban, ha az a férfi akitől terhes lett a nő füves cigarettát szívott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert csak a legegészségesebb, legéetképesebb marad életben. Valószínű meg se fogant volna. Egyébként ha meg is fogant és bekövetkezik a terhesség, nem fejlődik tovább, a természet szelektál.
2009. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2009. máj. 4. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugi! Én egy gyönyörű, egészséges 14 hós baba anyukája vagyok. Az én szeretett férjem a teherbeesésem előtt marihuána függő volt. Épp nyaralni voltunk, és a feeling kedvéért elszívott néhány füves cigit. Néhány nap múlva kiderült, hogy Babát várunk, nagyon boldogok voltunk, de rettenetesen beijedtünk, hogy nehogy valami baja legyen. Orvostól orvosig jártunk, végül mindenki megnyugtatott, hogy ettől nem lehet semmi baj, mert ha lenne, úgyis elvetélnék. Még genetikusnál is jártunk. Ha teljesen nyugodt akarsz lenni, kérj a nőgyógyászodtól egy beutalót genetikai ultrahangra, legfeljebb mondd azt, hogy gyógyszert szedtél a terhesség elején, és aggódsz, hogy nem okozott-e valami bajt... kegyes hazugság, de ...

A gyermekem teljesen egészséges, okos, jól fejlődik.

Nincs okod aggódni!

Ja még annyi, hogy iszonyatosan sokat bújtam a netet ezzel kapcsolatban... csak beforgatják az embert!!!

2009. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Szégyen, nem szégyen, mi elmondtuk az igazságot az orvosoknak.
2009. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A fű a sperma minőségét rontja, gyakori használatától a sejtek deformálódnak, ezáltal mozgásukban korlátozódnak. Tehát a nem egészséges ondósejtek nem tudják megtermékenyíteni a petesejtet, mivel nem tudnak odáig eljutni.

Ne aggódj, azt olvastam, hogy ha a terhes kismama szív el ritkán egy-egy füves cigit, attól sem lesz baja a magzatnak.

2009. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerinted ha lenne valami baja a magzatnak, akkor hogy-hogy még nem haltak ki az indiaiak, vagy a jamaikaiak, vagy a hollandok, vagy a fél világ, mielőt feltalálták volna az aszpirint?
2009. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!