Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu utáni napokban, (esetle...

Az ovu utáni napokban, (esetleg beágyazódás környékén) van különbség a terhes/ nem terhes méhszájnál?

Figyelt kérdés
(azt ne írjátok, hogy ne nyúlkáljak, mert mindig van egy-két ilyen válasz. higiénikusan csinálom, és szerintem jelent valamit, ha a ciklus.hu diagramján is van ilyen rublika)
2010. máj. 7. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Persze, biztos lesznek kivételek, de a beágyazódás után kezdődnek el azok a folyamatok, amik az összes jelet előidézik.
2010. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert most nekem fent van, zárt és kemény. (mint amiről a terhesek is beszámolnak) de még csak ovu után 7 nappal vagyok. tehát akkor várnom kell? és ha marad így, akkor gyanakodhatok?
2010. máj. 7. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy nézz rá a babát tervezők otthona oldalra. Ott mindent megtalálsz a méhszájról. Ilyenkor nem érdemes még jeleket keresni, de nagyon drukkolok, hogy jó legyen a megérzésed. Amit írtál, ovu után normális, mindenképp így van.
2010. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egyébként tök rossz: mert a megérzésem az ellenkezőjét mondja, hogy most nem sikerült. nem tudom miért gondolom ezt, pedig jókor voltunk együtt.


de volt már olyan megérzésem is, hogy most biztos sikerült, csak akkor még védekeztünk, de én már nagyon akartam a babát

2010. máj. 7. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán babát kívánok neked!:)
2010. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. aranoy vagy. ki tudja? lehet, hogy most forditva lesz... most úgy érzem, hogy nem valószinü, aztán majd pozitiv meglepetés ér. :)
2010. máj. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!