Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén lehet...

Beágyazódás környékén lehet melegvízbe fürödni?

Figyelt kérdés

Beágyazódás környékén megyünk a párommal 3napos wellnesre. Szerintetek lehet melegvízbe fürödni, szaunázni, stb???

Vagy ilyen korán még nem számít?!

Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2011. jan. 24. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3 éve eljátszottam minden hónapban, hogy a ciklus közepétől semmi olyat nem csináltam ami alhasi vérbőséget okoz. Volt, hogy inszemináció után mentünk barátokkal wellnessezni és én max. a sókamrában ültem. Felesleges volt. Most, teljesen spontán összejött, nem számítottam rá egyáltalán és mind a beágyazódás környékén, mind pedig utána voltam szaunában, szoláriumban, minden este forró fürdőt vettem. Ennek ellenére ma megállapították, hogy 6 hetes terhes vagyok :)) Ezzel nem arra biztatlak, hogy tedd meg, mert az orvosok azt mondják, hogy ne, csak azért meséltem el, hogy van ilyen is :)
2011. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha a baba meg akar maradni, akkor meg is fog! Ha teljesen rendben van minden,akkor nem hiszem,hogy egy meleg vizes fürdőtől menne el, vagy ne ágyazódna be. De ha úgy gondolod, akkor most hagyd ki!
2011. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, sőt! Nekünk évekig nem jött össze a baba. Elmentünk wellness hétvégére, és mint utólag kiderült, akkor ágyazódott be :-) Mivel nem tudtam, hogy terhes vagyok, hideg-meleg vízben fürödtem, emelgettem ki a vízből a keresztlányom, szaunáztam, csúszdáztam is (amitől teljesen idegbeteg lettem :-D ).
2011. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem arra azért vigyázz, hogy nehogy a meleg vízben összeszedj valami bacit, mert az ilyenkor nem jó. Saját tapasztalatból mondom, mert én sajna meleg vizes fürdőbe egyáltalán nem tudok menni, mindig elkapok valamit.
2011. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!