Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehet így terhes ugye?

Nem lehet így terhes ugye?

Figyelt kérdés

az eset után megjött időben rendesen, mennyiségre is stimmelt.sőt utána való hónapban is megjött, ugyanúgy.

elmentem dokihoz, (mint a vizsgálat után kiderült hüvely heveny gyulladásom volt)

csinált uh, ahol megnézte a méhem, meg mindent amit ilyenkor kell, leírta a méhem nagyságát is.

nem látott semmit, feltételezem babát sem.

utolsó mensitől számolva 10 hetes lehetnék, ha terhes lennék.

iylen idős terhesség már teljesen egyértelmű, nem?


2011. okt. 26. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ilyen idős terhességet méár mutat az Uh.

egyébként meg ha parázol minek nem csinálsz tesztet?

2011. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van.
2011. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

még a vizsgálat előtt csináltam, negatív

csak akkor teszteltem először életemben, remélem a láttam volna ha nagyon halvány is (gyógyszertári teszt)

2011. okt. 26. 14:44
 4/12 A kérdező kommentje:

meg ugye két mensim is volt azóta

tudom, hogy előfordul hogy a terhesség elején valaki vérzik, de az nem olyan mint a rendes mensi (kevesebb, más színű)

nos, nekem nagyon erős a mensim, abszolút nem volt kevesebb vagy más színű

2011. okt. 26. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem, ha az utolsó menstruációtól számítva 10 hetes lennél, akkor közben már meg kellett jönni egyszer, nem? Az utolsó előttire gondoltál, nem? És közben voltál a nődokinál.
2011. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jajj, igen, elírtam.
2011. okt. 26. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Múlt héten valaki feltett egy ugyan ilyen kérdést, csak 9 hetesre tippelte magát... -.- Menstruálsz, teszt negatív, orvos látott... Egyértelmű, hogy nem lehetsz terhes.
2011. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor teljesen feleslegesen aggódtam..?
2011. okt. 26. 15:31
 9/12 anonim ***** válasza:
A helyedben én ezek után kimüvelném magam a terhesség tüneteiből... hogy legközelebb ne hergeljem magam felwslegesen. Jah éas egy kis wembertan biosz sem ártana
2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sumergo ***** válasza:
Már válaszoltunk a múltkor is, hogy az UH-on egyértelműen látszik ilyenkor a baba. De azt is kérdeztem, hogy mégis miből gondolod, hogy terhes vagy, ha megjött, doki is látott, tünetekről nem írtál, gondolom nincsenek, akkor??????? Ezt most hetente többször meg fogod kérdezni?
2011. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!