Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, remélem nem...

Nagyon félek, remélem nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 év után elváltunk. Most vagyok a 32. napban, hogy nem jön meg 29. napra szokott megjönni.

Fogyókúráztam, az étrendem elég rossz volt, és az időkben sok stressz ért. Remélem ez az oka!

De van ezek mellett olyan problémám, hogy este hányinger gyötör, és néha rám tör az érzés, hogy mindjárt megfog jönni. De aztán semmi. Fehér folyásom van...

Ugye ne izguljak?:((((

Fogamzásgátlót nem tudtam szedni, egyéb okok miatt (Szív)


Iszonyatosan félek!!!!!

Ennyire nem lehetek szerencsétlen...Nagyon magam alatt vagyok!


2011. okt. 24. 00:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%
Anya lettél!
2011. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Védekeztetek?

Miért nem csinálsz tesztet?

2011. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Utolsó! Védekezésnek nem mondható, megszakításos módszerrel, a fogamzásgátlót annak idején szedtem de 8 éve így védekezek.:( Varom a holnapot, azaz a ma reggelt a tesztért!:(((
2011. okt. 24. 00:17
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
8 évig mázlid volt, lehet, hogy most bebuktad. Nem életbiztosítás a megszakításos védekezés, és ezzel nyilván te is tisztában vagy, voltál. Gumit kellett volna húzni, mostmár ne sírjon a szád.
2011. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy baba, de az is lehet, hogy csak a stressz! Írd majd meg mi volt az eredmény! És remélem olyat mutat a teszt, amit szeretnél!
2011. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Majd a holnap nap mindent eldönt bár reménykedek, hogy megjön hamarabb... remélem egy elég erős "tanuló pénz" lesz számomra ez az eset. Sosem leszek, ennyire felelőtlen. Borzalmas. El sem hiszem, hogy ez én vagyok.
2011. okt. 24. 00:35
 7/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, remélem negatív lesz! A szerencsétlenségben a szerencse, hogy a páromtól szerettem volna gyermeket. De rájöttem, hogy felelőtlen, ezt többször bebizonyította nekem. Nagyon fájna ha most kiderülne, már csak azért is mert abortuszellenes vagyok! Nem tudom, hogyan élném túl...
2011. okt. 24. 00:37
 8/43 anonim ***** válasza:

szerintem az vagy, de megnyugtatás képpen írom,nem biztos, mert a hányinger nem jelentkezik ilyen korán és nagyon sok mindentől késhet. de úgyis kiderül a tesztből.

Ne érezd magad szerencsétlennek.Ha 2 évig együtt voltatok, akkor komoly volt a pasid, tuti nem hagy cserben.Ha pozitív lesz a teszt keresd fel mindenképp és együtt döntsetek a baba sorsáról.

Engem egyedül nevelt az anyukám,mert terhesen apám lelépett,de sose érezte magát szerencsétlennek!!!

2011. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyókúráztál és fogytál is, attól késhet, sőt ki is maradhat. Hányingered meg az idegeskedéstől, a terhességtől való félelemtől is lehet. Nyugi!
2011. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!

Szeretnék babát, de csak attól akiben megbízok... Tudom, nem ilyen egyszerű...De elég lelkis vagyok, nekem fontos a család, szeretem a gyerekeket ez nekem egy érvágás lenne, főleg, hogy tudom,ÉN lennék HIBÁS.

Holnap mindenféleképpen írok!

2011. okt. 24. 00:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!