Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg (röntgenes)? Kinek milyen...

Hsg (röntgenes)? Kinek milyen tapasztalata van? Kinek mennyire fájt+meddig tart a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek rá és szeretném tudni hogy mire számitsak.
2011. okt. 15. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ,de mivel el voltak záródva a petevezetékeim ezért nagyon fájt,kb fél óra volt.
2011. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sumergo ***** válasza:
Nem tart sokáig, nekem rövidebbnek tűnt mint fél óra, legalábbis az a része, ami fájt, az nem több mint 10 perc, de az nekem kínzásnak tűnt. Szintén elzáródott petevezetékkel (egyik teljesen, másik részben). Ha lehet, ne egyedül menj, mert utána is lehetnek kisebb görcseid. Az is lehet, hogy egyáltalán nem fog neked fájni. Azért túlélhető, mert 2x is megcsináltattam! :-)
2011. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon félek tőle!!!!Nem gondoltam volna hogy ilyen sokáig tart!!!!Szerdán megyek,de az éjjel a hsg-vel álmodtam,hogy nagyon fájt.Görcsbe van a gyomrom hogy mi lesz!!!Viszem magammal a férjemet is,nehogy véletlenül ne birjak haza vezetni
2011. okt. 15. 13:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Bocsi nem megijeszteni akartalak,nekem úgy volt fél óra hogy a műtőben berakták a katétert,majd a katéterrel a lábam között le kellet sétálnom 3 emeletet,át egy másik épületbe és ott be a röntgen helységbe.Tehát én ezt is beleszámoltam de ez egy eléggé "kőkorszaki" módszer volt.
2011. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A katéter felhelyezése nagyon kellemetlen érzés?Jaaaj,nagyon félek!!!!!És neked lett eredménye a hsg-nek?Sikerült utána teherbe esned?
2011. okt. 15. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fájt a katéter egyáltalán.Az első hsg ultrahangos volt ott látták hogy totál zárt mindkét petevezetékem.A második hsg-m röntgenes volt ott annyira nyomták a cuccost hogy részlegesen az egyik petevezeték megnyílt.Még abban a hónapban terhes lettem,de sajnos félúton elakadt a terhesség és méhenkívüli lett.Sajnos ekkor ki is vették azt a petevezetéket és csak egy van de az teljesen zárt:(
2011. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne idegeskedjek?Most már nem tudom mit szeretnék jobban,hogy átjárható legyek vagy találjanak valamit-bár akkor tudnánk hogy eddig miért nem sikerült a baba.Remélem nem fog fájni.Igaz,én mindent kibirok,csak terhes legyek már!!!!!
2011. okt. 15. 18:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én egyedi eset voltam szerintem hogy annyira fájt.De még ha fájni is fog gondolj a célodra hogy miért teszed,és ki fogod bírni!
2011. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Kicsit sikerült megnyugodnom!
2011. okt. 15. 20:57
 10/14 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!