Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik! Biztosan akad...

Kismamik! Biztosan akad olyasvalaki, aki bármiféle "rásegítés" nélkül esett teherbe? Se ciklus.hu, se teák, se gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Csak simán élvezte a szexet, és jött a baba, amikor jönnie kellett?

Engem tiszta hülyének néznek, mert egyenlőre nem akarok semmit se szedni.


2011. júl. 26. 15:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Na én ilyen vagyok! Első hónapban jött össze!:))


18 hkm

2011. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen gyorsan írtál! Gratulálok neked!


Nekünk még csak most lesz az első próbálkozós hónapunk, amint elmúlik a menzeszem. De reménykedek, hogy összejön majd "magától" :)

2011. júl. 26. 16:01
 3/31 anonim ***** válasza:
Nekem négy gyerekem van, de nem "tudományosan" lettem terhes, csak amikor nem védekeztünk, akkor idövel lettek. Eszembe sem jutott volna ilyen hülységekkel elrontani egy szép és természetes dolgot.
2011. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk 2. próbálkozós hónap, elsőbe sem volt semmi praktika, most is annyi, h e-vitamint szedek, mert "elméletileg" segíti a beágazódást.

Sok sikert Neked Kérdező!

2011. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk 2. próbálkozós hónap, elsőbe sem volt semmi praktika, most is annyi, h e-vitamint szedek, mert "elméletileg" segíti a beágyazódást.

Sok sikert Neked Kérdező!

2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt!:) Bár nekem úgy jött össze,hogy pont abban a hónapban akartam elmenni a dokihoz,hogy miért nem jön össze:)))
2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Mi nem is terveztük,mégis teherbe estem...Egyetlen egy alkalommal nem védekeztünk:)

Nem vagy hülye egyáltalán,szerintem te csinálod jól,hogy nem úgy állsz neki alapból,hogy ennek muszáj most azonnal..

2011. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!


Monaaaaa Neked pedig sok sikert!!!

2011. júl. 26. 16:06
 9/31 A kérdező kommentje:
16:05-ös köszi a megerősítést!
2011. júl. 26. 16:06
 10/31 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, mind a 4 simán, mindenféle hókuszpókusz nélkül jött. Eszembe se jutott, hogy ehhez bármiféle segítség kellene :) Én inkább azon csodálkozom, hogy manapság szinte mindenhol azt hallom, hogy "baba-projekt", meg hőmérőzés, ilyen-olyan nyák, meg ovuláció figyelése meg miegymás... Persze, ha egy ideig nem sikerül spontán, akkor ok, de hogy már rögtön így kezdeni... Hol van akkor a spontaneitás, az élvezet, mikor "kötelező" program a szex?
2011. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!