Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy nő majd a duplájára a...

Ha úgy nő majd a duplájára a mell, hogy közben meg is keményedik elég érezhetően, az lehet attól, hogy csak simán nő, vagy terhességre gyanakodhatunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
duplájára? az első hónapban (amikor még nem tudod, hogy terhes vagy vagy nem) senkinek nem nő a duplájára a melle
2011. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálam terhességre utalt, bár akkor még nem is gondoltam. Fájt a mellem, a bimbóm, irritált ha a párom hozzáért, megduzzadt és kilátszódtak az erek. Ha gyanakodsz, tesztelj.
2011. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
de kimaradt a havid vagy hasonlo?
2011. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem duplájára, hanem csak "majd a duplája" azért írtam így, mert elég kicsi mellem volt, mind a kettő a szélemen:) és most összeérnek, úgy meg vannak duzzadva, keményedve, fájnak nagyon. Még van pár nap a mensi idejéig, de ha teherbe estem akkor eleve már 4hetes vagyok, mert hamarabb volt a peteérésem.
2011. okt. 4. 22:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy,akkor mindenképp 4 hetes vagy, mert a legutolsó menstruációtól számolunk,nem a peteéréstől
2011. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól honnan számolunk, de mint írtam még nem most kell megjönnie, hanem hétvégén, és ha csak ennyit írtam volna, akkor mindenki írta volna hogy hát még most ágyazódik be ha egyáltalán az vagyok, és hogy nem lehet még semmi féle tünet. Ezért írtam le, hogy hamarabb volt a pé, és hogy mire megkéne jöjjön addigra 5hetes leszek, ha terhes vagyok. Csak tudjátok fogalma sincs, hogy ha csak úgy nő, mert még fiatal vagyok, akkor keményedik e. Nem emlékszek hogy kislánykoromban hogy volt:)
2011. okt. 4. 22:55
 7/18 A kérdező kommentje:

Gyanakodok, mert úgy fáj mint még tán soha, főleg a bimbóm, és meg van keményedve a mellem, először csak az alja volt kemény, de már az egész. És ez cirka 3nap alatt lett ilyen.

Tesztekbe nem bízok, majd az esedékes mensi idején elmegyek egy hüvelyi ultrahangra.

2011. okt. 4. 23:02
 8/18 anonim ***** válasza:

tesztelj baby és kiderül! én vasárnap tesztelek :)

ha ennyire fájnak akkor lehetséges hogy baba van a dologban.

2011. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem az előző terhességemnél volt a peteérés után borzasztóan erős fájdalom a melleimben, főleg a balban. Alig tudtam hozzájuk érni. Nem gondoltam, hogy lehet valami, de rá egy hétre halvány pozit teszteltem. Szóval, nálam ez elég korán jelentkezett.

A tesztek megbízhatóak. Várd meg a nemvárt napját, és tesztelj, ha nem jött meg.

2011. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azért nem bízok a tesztbe, mert rá van írva hogy sok folyadékbeviteltől felhígul a vizelet, és akkor negatív lesz minden hogy a teszt. És mivel én nap 6-8liter vizet iszok, így biztosra veszem hogy nem mutatná ki nekem, főleg nem így az elején. Ezért majd elmegyek egy ultrahangra.

Köszönöm az eddigi válaszokat, bárkinek van bármi infója szívesen olvasom:)

2011. okt. 5. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!