Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki esett teherbe megszakításos...

Ki esett teherbe megszakításos módszer mellett? Ki mit használt ami mellett nem lett terhes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Már van egy 8 éves kislányom.Nem terveztünk másik babát.

Megszakítással védekeztünk,mert gondoltam szüneteltetem egy picit a gyógyszert.(Gyógyszer mellett nem lettem terhes.:-D)

Azért nagy az öröm:-D

Szóval most vagyok 22 hetes.

2009. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már abba hagytam a tablettát, még vártunk volna fél évet. Aztán az utolsó doboz utáni hónapban túl hevesre sikeredett az este, egyetlen egyszer. Az eredmény itt szuszog mellettem:-D

Nem bánom, hogy így alakult, mert terveztük a babát, csak előbb kellett otthagyni a munkát, de ez nem számít.

Előtte Mercilont szedtem 9 évig.

2009. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal 2 évig védekeztünk megszakításos módszerrel, és nem lett semmi baj. De azt hallottam, ezt nem lehet minden pasival megcsinálni, mert van akinél sok az előválladék, ott rizikós.

A Patentex hüvelykúp elég jó, mi azzal védekezünk. Szerintem ez a legegészségesebb, állandóan nem szednék gyógyszert. Én vagy 3-at kipróbáltam, mindegyiktől volt valami bajom. Igaz, ezzel is jár kellemetlenség. Pl. 15 perccel aktus előtt fel kell tenni, folyik kifelé még másnap is. Hát ez van.

2009. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt láthatod az egyes módszerek hatékonyságát. Én azokat a módszereket ahol legalább 10-15 % egy nem nem kívánt terhesség valószínűsége, csak azoknál a pároknál tartom elfogadhatónak akiknek az életébe belefér egy véletlenül becsúszott baba.

2009. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Első válaszoló vagyok..Nekünk naná,hogy belefér!Különben egyetértek veled.Felelősségteljesnek kell (lene) lennie mindenkinek aki nemi életet él..

2009. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyok a párommal,végig megszakitással "védekeztünk" ,nem estem teherbe,de most ennyi év után sikerült :)

34 hetes vok

2009. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!