Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki, aki megszakításos...

Valaki, aki megszakításos módszer mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a személyes tapasztalatokra. Az orvosom szerint előváladéktól nem lehet teherbe esni, csak a "nem időben" megszakítástól. Valaki lett úgy terhes, hogy csak pár percig csinálta gumi nélkül? Tehát valójában az előváladéktól lett baba?
2010. júl. 5. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni: ezt naponta megkérdezik...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


"Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L"

2010. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Az bizony,és aki ebben bízik az buta.

Aki nem akar gyereket,ma már 10000 módja van,hogy elkerülje a teherbe esést.

2010. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Unokatesóm így lett terhes. Most 1 éves a baba.

És valóban, naponta 5-en megkérdezik...

2010. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen lehet, mert a férfi ivarutakban lehetnek spermiumok még az előző aktus vagy magömlés vagy bármi maradványaiként, ezt pedig az előváladék kimossa. Viszont abban igaza van az orvosodnak, hogy valóban nagyon sokan képtelenek az önkontrollra és nem tudják kivenni időben és ez okozza a bajt, ettől függetlenül így is tartalmazhat spermiumot, ahogyan fentebb is leírtam.
2010. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 éve igy szexelünk, hozzáteszem, soha nem okozott volna problémát, ha terhes lettem volna tervezetlenül.

3 gyerekünk van, mindhárom előre tervezett, és akkor sikerültek,amikor mi akartuk.

Szerintem csak akkor alkalmazd ezt, ha nem gond egy baba, ha véletlen mégis besikeredik(hozzáteszem, fém intoleranciám van ezért nem lehet spirál, trombózishajlamom ezért nem lehet gyógyszer, a gumira allergiás vagyok, a hüvelytabletta felboritotta a hüvely flórám,szóval sok választásom nincsen )


DE SENKIT nem buzditok erre, valószinű,ha nekünk lenne mégegy, akkor majd elköttetném magam.

2010. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Utolsóra reagálva: Persze. Nem leszel mindig terhes. De a gond, hogy azok, akik ezt kérdezik nagyrészt még a középiskola elején járnak (ha járnak), és ha ott becsúszik, hát az elég nagy gáz. Teljesen más egy fix párkapcsolatban, ahol azt mondják, hogy nem tervezzük, de ha jön, akkor örülünk.


Szóval, ha valaki nem elég érett arra, hogy normálisan védekezzen, az ne is feküdjön le senkivel.

2010. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a barátnőm.
2010. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért tettem fel a kérdést, mert szoptatás alatt így szeretnék védekezni. Persze ha becsúszik még egy baba, az sem gond :-)

Tudom, hogy milyen sok ilyen jellegű kérdés van már itt. És sokan írták, hogy így lettek terhesek. Nade úgy, hogy az aktus vége előtt gumit húztak, vagy végig gumi nélkül történt? Szerintem aki így teherbe esett, 99%, hogy végig gumi nélkül szeretkezett, és csak a legvégén "szakították meg".

2010. júl. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!