Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képzeljétek pozitívat tesztelt...

Képzeljétek pozitívat teszteltem. Ma nem kellene megjönnie és lehet hogy nem is fog. Hihetek a tesztnek? Medi labbal teszteltem.

Figyelt kérdés
Amúgy én írtam tegnap hogy a 25. napon barnáztam meg görcsöltem és azóta semmi.
2009. máj. 5. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
gratulálok:))
2009. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hihetsz a tesztnek nagyon örülök h boldog vagy

ha gondolod csinálj még egyet,

2009. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A két csík az két csík!! Örülj csak nyugodtan!!! Gratulálok!!! :)))))))
2009. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. máj. 5. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Pár nap múlva esetleg csinálhatsz még egy tesztet a magad megnyugtatására. Én anno kb. 8 hetes terhesen mentem először dokihoz és a vizsgálat, valamint a hüvelyi ultrahang is megerősítette a terhességet. Amúgy a második babánál 2-3 hónapig úgy éreztem, hogy tuti meg fog jönni amikor az ideje lett volna (de semmi), ezen kívül olyan volt, mintha felfáztam volna. Persze ez egyénenként és terhességenként más.
2009. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jóóóó!Gratulálok!Nem is tudod milyen szerencsés vagy!!!Örülök,h te örülsz!
2009. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan jó! Végre vannak +tesztek! Én még nem merek tesztelni 30. napon vagyok, de szerintem meg fog jönni.
2009. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor menjek majd dokihoz?
2009. máj. 5. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam, akkor a petezsákot látta, de még szívhangot nem, rá egy hétre volt csak szívhang. A második babónál 8 hetesen fogok menni, de az elsőnél mindig kiváncsibb az ember. 6 hétnél előbb nem érdemes menni szerintem.
2009. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!