Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jó pár halvány pozitív...

Van jó pár halvány pozitív tesztem. Olyan fura érzésem van a hasamban, de nem folyamatosan. Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Van 1 kisfiam, ő spontán fogant egy nagyobb fogyás után,5. héten még csak erősen meg volt vastagodva a méhfal,6. héten már látszott. Szeretnénk egy kistesót, de kimondottan nem görcsölünk rá. PCO-s vagyok, így sajnos mindig kavarodás volt a menzeszem körül. Endokrinológus nem talált semmi gondot a hormonok terén. Ismét egy nagyobb fogyás után vagyok. Szeptemberben volt az utsó menzeszem. A lehetséges fogantatás hetét tudom, (október 2. hete) mert férjem x hetente van itthon. Kérdezte a doki nem e szurkál a hasam, mert lehet méhen kívüli. Semmi problémám nincs. Szerdán megyek megint UH-ra.
2011. okt. 28. 18:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát, csináltam egy Lilly tesztet, negatív. Ezek szerint "átvágott" a wondfo???
2011. okt. 29. 13:11
 12/24 A kérdező kommentje:
Teljes kétségbeesésben vagyok. Lehet,hogy nem volt baba csak a teszt tévedett? De hétfőn kedden 5 teszt halvány pozitívat mutatott. Ma reggel a Lilly negatív lett.
2011. okt. 29. 15:49
 13/24 anonim ***** válasza:
Csináltál másik tesztet?
2011. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Szerda reggel megyek UH-ra,indulás előtt kell csináljak egyet.

Vérzésnek nyoma sincs. Hajnalban felkeltem, hányingerem volt, bár ez lehet mástól is.

Megpróbálom nem beleélni magam.

2011. okt. 31. 09:47
 15/24 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked!Majd írj,hogy mi volt.
2011. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.Írok szerdán.
2011. okt. 31. 14:56
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

nagyon sokban hasonlítunk:)

Én is pco gyanús voltam,és nem igazán sikerült a baba,majd fogytam,és összejött:)Nekem is van egy kisfiam,és nekem is szeptemberben volt meg,és nekem is október 2. hete volt a fogamzás ideje,mert az én férjem is x hetente van itthon!Fura véletlen:)Neked szeptemberben mikor volt meg?Nekem 28-án,és 7 pozi tesztem van,nagyon erős 3 is.Pénteken megyek dokihoz.Írj majd,hogy mi lett.Ja és én is hétfő óta tezteltem:)))

2011. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szia

Ez tényleg megdöbbentő.

Nekem szept. 5.De az elején kevés,aztán szinte semmi,utána pedig közepes, 18.áig. Több halvány pozim lett,erős nem. De nov 5-én volt 1 darab alvadt vér, Se előtte, se utána semmi. Megmagyarázhatatlan.

Szerdán voltam dokinál. Majdhogynem be akarta magyarázni,hogy méhen kívüli lehet.Ha van is baba,akkor is csak 3 és fél hetes, tehát most sem hiszem,hogy látja. Meglátom milyen lesz szerda reggel a teszt és a doki mit mondd, aztán ha úgy van, kérek egy vérvizsgálatot hcg-re.

Kisfiamnál anno mikulás napján erős pozi volt(kb 4 hetesen),de csak vastag méhfal látszott, viszont 2 hétre rá látszott a petezsák is.

Melyik részén laksz az országnak?

2011. okt. 31. 21:35
 19/24 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,és nagyon kíváncsi vagyok,írj majd!BAZ megyei vagyok,te?
2011. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked.Jó,hogy neked volt erős pozi,nekem sajnos nem.

Baranya megyei vagyok.

2011. okt. 31. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!