Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 5 napja késik...

Lehetek terhes? 5 napja késik a menstruációm! 2 napja szédelgek és höhullámaim vannak. Nem nagyon terveztük hogy most legyen babánk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszt???
2009. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 napos késénél a tesztnek már mutatnia kell az eredményt. Szédelgés és hőhullám számtalan más ok miatt is lehet, felesleges ilyesmire alapozni egy terhességi kérdést. A késés már jobb tünet, de még ez sem biztos. Védekeztetek?
2009. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam, nem merek.
2009. máj. 5. 11:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt,hogy nem védekeztünk.Ja és elég gyakran kell pisilnem.
2009. máj. 5. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Pláne ha nem védekeztetek simán lehetsz terhes..

Nem mersz? Jobb kétségek között lenni?

Irány az első patika és TESZTELNi!!

Ha nem terveztek babát talán védekezni kellett volna!

2009. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy az esélyed rá,hogy terhes vagy.Mindenképp csinálj tesztet!
2009. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még 2-3 napot a teszttel! Tudom, hogy borzasztó, de akkor lesz tuti az eredmény!

Az első tesztet én is ilyenkor csináltam, negatív lett. Jól el is keseredtem. De csak nem jött meg, s csináltam egy másikat. Alig bírtam kivárni azt a pár napot....

De megérte, mert ott már megjelent a 2. csík is:-)

Türelem még egy kicsit, aztán pedig tényleg irány a gyógyszertár vagy a drogéria!

Szurkolok!

2009. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj, hát szerintem azért szurkol a kérdező, hogy ne legyen baba írta, hogy nem nagyon tervezték.

Kedves kérdező, nem akarlak megijeszteni, de nekem is ezek voltak a tüneteim... 8. héten vagyok. Természetesen más is okozhat ilyen tüneteket, nem kell feltétlenül terhesnek lenni hozzá.

Tesztelj,változtatni már nem tudsz a dolgokon, akkor meg nem mindegy mikor derül ki? Egyébként meg az is lehet, hogy így spórolsz meg magadnak egy rakás idegeskedést, ha kiderül, hogy nincsen baba.

Szurkolok én is azért, hogy úgy legyen, ahogyan szeretnéd!

2009. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de nem értem, hogy miért kell egy ilyen oldalra beírnia valakinek (és nem Ő az első), aki nem szeretne babát.

Mi pedig, akik majd megőrülünk, hogy végre legyünk, persze, hogy felháborodunk ezen....


(Le lehet pontozni nyugodtan...)

2009. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval..

Nem tudom ugyan, hány éves a kérdező, de engem az döbbent meg, hogy nem védekeznek és ilyenkor meg néz nagy boci szemekkel , hogy húúú csak nem terhes vagyok....

Az ilyen nő hol volt biológia órán?


Nem tudom nekem az a természetes, hogy veszek egy tesztet, nem távsegítséget kérek egy internetes oldalon.... Hová lesz az emberek talpraesettsége???

2009. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!