Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Embriotranszf...

Lombikos vagyok. Embriotranszfer+7. napon. Mikor mutat legkorábban valós eredményt a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy magas érzékenységű Clearblue tesztet. Negatív lett... :-( Szerintetek mennyire adhatok erre az eredményre? Még az is érdekelne, hogy ugye, mivel hamar csináltam, reggeli első vizeletből ajánlatos. Szóval hajnalban már nagyon kellett mennem. Fél négykor pisiltem előtte, aztán reggel 8 előtt végeztem a tesztet. (Nem tudom ez határoz e valamit, vagy önmagában csak az számít, hogy éjszaka kevesebbet iszunk.)

Köszönöm, ha segítettek.


2011. okt. 29. 08:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
6. lombikos vagyok:nem tudtam hogy ilyen hamar kimegy a tüszőrepi hatása,de legalább tudom hogy nem a tesztekkel van baj:)Akkor csak kitartóan tesztelgetek,és előbb utóbb 2 csíkosnak kell lennie!Én amúgy Pesten járok kezelésre.
2011. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mi Debrecenbe járunk a Kaáliba, csupa jó tapasztalatom van. :-) Persze a sikertelenséget leszámítva. Nagyon kedves mindenki, soha, semmi rosszat nem tapasztaltam.


Kedves válaszoló, akik megindítottátok az örökbefogadást. Mesélnél róla kicsit, én már olvasgattam, hogy mik kellenek hozzá, dehogy mégis milyen volt, mit mondanak "mikor lehet belőle gyerek" stb. :-)

2011. okt. 29. 13:10
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
7.lombikos vagyok:) Igen, egyértelműen igaz,hogy hamar kiürül bizony a tüszőrepi. tehát ET.+10.-en már ha már pozitív, akkor bizony valaki lakik odabent:) Neked milyen protokollod van, volt? Nekem eddig voltak long-hosszú protokolljaim, és rövid-antagonista is. Nálam magas fsh, és jobb oldali petevezeték hiánya a méhenkívüli miatt,ami végett lombikkal lehet csak manónk. Párommal minden ok. Sajnos nehezen vagyok stimulálható még max. dózissal is.Hajrá a zebracsíkokért:)
2011. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
szia! Mi elmentünk a területileg illetékes gyermekvédelmi központhoz a TEGYESZHEZ. Itt elmondtuk a szándékunkat, majd kaptunk formanyomtatványokat, amelyeket ki kellett töltenünk. Miért kezdeményezzük az örökbefogadási eljárást, a gyermekre vonatkozóan van egy formanyomtatvány, betegségek feltüntetve, mi az ami nem kizáró ok. Hány éves kortól és hány éves korig szeretnétek örökbefogadni stb. Közben a háziorvosaitok is kapnak egy papírt, amit ki kell tölteniük és visszaküldeni. Utána kézzel kell írnotok egy Önéletrajzot, mindkettőtöknek, gyermekkortól kezdve, iskola, barátok, családi kapcsolatok,munkahely,házasságkötés, válságra kiterjedően. Mellékelni kell hozzá fényképeket az életetekből. Bulik, nyaralások, család stb. Ezt követően egy pszichológus beszélget veletek, kérdez, egy közel másfél órás. Majd egy másik alkalommal szintén mindkettőtöknek egy személyiség teszt kitöltése, 566 kérdéssorból áll, na ez azért durva...fura, kitekert kérdések, százszor ismételve, de nyakatekerten...és végül egy három napos pszicho tanfolyam, ami 60 000 forint . ja és környezettanulmányt is végeznek, felmérik,hogy az életkörülményeitek, anyagi dolgaitok rendezettek e. a várakozási idő sajnos több év, ezért kell időben elindítani, és választhattok,hogy nyílt,vagy titkos örökbefogadást szeretnétek e. röviden ennyi ami eszembe jutott:)
2011. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
6. lombikos vagyok:nekem csak hosszú protokoll volt!Annó volt 2-szer spontán méhenkívülim(7 hetes élő terhesség volt mindkétszer)ezért nincsenek petevezetékeim:(
2011. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, ami történt veled,veletek:( Nekem mikor kiderült a méhenkívüli, az is élő terhesség volt, ahogy írtam jobb oldalon 9 mm-es volt már a mi picikénk. Majd megrepesztette a petevezetőt és hasűri vérzés lépett fel. Mikor műtőasztalra kerültem még azt sem lehetett tudni,hogy nem e kell nyitott hasi nagyműtét,és , hogy elég e laparoszkópia..Borzasztó ezt megélni, nem kívánom senkinek, úgyhogy teljesen megértem mit érezhetsz. a 6 lombik közül egy sem sikerült még? vagy volt amelyik igen? Nekem a méhenkívüli után 8 hónappal volt sikeres, az méhen belül volt, de sajnos elveszítettük:(
2011. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt amikor a 11-12 napon sikerült pozit tesztelnem,de másnap már negatív volt a teszt,tehát nagy ? van bennem hogy mi volt.
2011. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%
En ET12 napon csinaltam egy 10-es erzekenysegu tesztet, ami nagyon halvanyan + lett. Aztan minden nap erosodott egy kicsit, viszont en nem biztam abban, hogy tutira sikerult. Penteken voltam Hcg-en (ET14) es 583 lett az eredmeny. Tehat szerintem eleg szep szam, de megis csak halvanyan volt + a teszt. Meg mindig nehez felfogni, hogy esetleg sikerult, de msot mar nagyon remenykedem, hogy nem lesz semmi gond. Remelem neked is hamarosan + lesz a teszt:))
2011. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Gratulálk Neked! Remélem én is, hogy minden rendben lesz. Na dehát miért is ne menne? Hanyadik próbálkozás lett sikeres?
2011. okt. 30. 15:51
 20/39 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, nem volt túl egyértelmű. A miért is ne menne? azt neked írtam... :-)
2011. okt. 30. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!