Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Embriotranszf...

Lombikos vagyok. Embriotranszfer+7. napon. Mikor mutat legkorábban valós eredményt a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy magas érzékenységű Clearblue tesztet. Negatív lett... :-( Szerintetek mennyire adhatok erre az eredményre? Még az is érdekelne, hogy ugye, mivel hamar csináltam, reggeli első vizeletből ajánlatos. Szóval hajnalban már nagyon kellett mennem. Fél négykor pisiltem előtte, aztán reggel 8 előtt végeztem a tesztet. (Nem tudom ez határoz e valamit, vagy önmagában csak az számít, hogy éjszaka kevesebbet iszunk.)

Köszönöm, ha segítettek.


2011. okt. 29. 08:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező és 6.lombikos! Nagyon szorítok Nektek, mindenképp írjatok , és remélem mindketten pozitív hírekkel jöttök majd. Kedves pozitívot tesztelő, gratula,boldog babavárást:)
2011. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
na mizu nàlatok?
2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
6. lombikos vagyok:Ma van +T+ 9 napom,a teszt még negatív:(Remélem van még esélyem hogy két csíkos legyen.
2011. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
milyen tesztel teszteltél?
2011. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
10-es teszt,net-ről rendeltem.
2011. nov. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
probàld a 12.napon én is igy tettem most és halvàny pozi!:)
2011. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó:előbb nem is teszteltél,csak ET+12-nél?képet nem tudsz felrakni?
2011. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
tegnap clearblue-val teszteltem,rögtön kijött a pozi de pàr ora mulva alig làthatovà vàlt a pozi vonal,ezért is teszteltem ma lily tesztel,de az is ki mutatta halvànyan,de mindenkinél màs valakinél csak késöbb mutatja!attol is függ hogy 1 terhesség van vagy több!mennyit kértél vissza?sajna nem tudok fotot felrakni,mert fogalmam sincs hogyan kell ide felrakni!
2011. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem dönthetek hogy mennyit kérek vissza,így csak 2 kaptam.Pedig ennyi sikertelen lombikkal a hátam mögött 3-4-et is bevállaltam volna.Ma vagyok ET+10. napon,de még mindig negatív a tesztem,szerintem már nincs esélyem:(
2011. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%
hogy-hogy nem dönthetsz?tölem az orvos megkérdezte!fura!melyik klinikàn voltàl?vàrj még ne keseredj el,valakinek elöször csak a 15. napon mutatta ki a 10-es érzékenységü teszt és csak a 17-en lett erös a csik!valami tüneted van esetleg?
2011. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!