Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van arra, hogy...

Mennyi esely van arra, hogy terhes legyek, ha esemenyutanit vettem be és megjött?

Figyelt kérdés

Mult het szerdan fekudtem le a baratommal (gumi nelkul), egybol vettem esemenyutannit, postinor-2 ot de semmi mellekhatasa nem volt. Ma pedig megjott normalisan, nem kesett, es nemis hamarabb jott meg, hanem pont jokor, megis felek hogy terhes vagyok, mert ismerek olyat aki menstrualt terhesseg alatt, es tudom hogy meg lehetek terhes.

mikortol lehet tesztelni? ... menstruacio alatt lehet egyaltalan terhessegi tesztet csinalni?


2009. máj. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem eshettél teherbe, de ha mégis, az esemény utáninak hatnia kellett. A biztonság kedvéért jövő hét közepe felé csinálj egy tesztet, akkor talán már kimutatja, ha mégis terhes maradtál.
2009. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azok, akik "menstruálnak" és terhesek, igazából nem menstruálnak. Ez nem ugyanolyan vérzés, minta rendes, többnyire valamiben más. Kevesebb, barnább, nem pedig több és pirosabb.

Nem vagy terhes, a terhességgel a leváló méhnyálkahártya (ezt jelenti a menstruáció) összeegyeztethetetlen.

2009. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!