Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tuti hogy nem baj hogy nem...

Tuti hogy nem baj hogy nem érzem a pocaklakóm mozgását Ha esetleg valami probléma lenne vele akkor az én szervezetem reagálna rá roszulét, vérzés, vagy valami jelet adva? Aggódom nagyon egy hete hogy nem adott jelet magáról

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én azt javslom, hogy hívd fel az orvosodat, vagy irány a kórház, csinálnak egy uh-t. Jobb mint idegeskedni, hogy vajon mi van!
2009. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a kórház!!! Jobb ha megnézik uh-n és legalább te is megnyugszol!
2009. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

17 hetes vagyok.De jelentkezne az Én szervezetembe valami ha gond lenne a pocaklakommal?

2009. márc. 22. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ohhhh....17 hetesen még nem feltétlen kell érezned a mozgását! Ne aggódj! Van, aki csak igen későn érzi meg. Ez sok mindentől függ! Amúgy én 17 hetesen éreztem először, aztán csak a 18. héttől vált folyamatossá. Ilyen korán még megesik, hogy nem tudod, mit is kell érezned. Vagy érzed, aztán napokig semmi. Ez nem jelent rosszat. Ha pár héttel később is fennáll ez az állapot, akkor lenne miért aggódj!

Azt nem tudom, hogy éreznél e valamit, mert van aki érez, van aki nem. DE! Ne aggódj! Nem lesz semmi baj! A te babód is hamarosan jelentkezni fog!

29 hetes kismami

2009. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!