Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden esetben barnázással...

Minden esetben barnázással jár a beágyazódás, vagy vannak esetleg más jelei, úgy értem ha nekem nem volt ilyen barnás folyásom akkor biztos, hogy nem volt beágyazódásom sem?!

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt,sőt pont akkor ágyazódott be amikor tiszta "idegbeteg "voltam odabent a meló miatt.Nem feltétlen kell lennie barnás folyásnak,sőt szerintem az a ritkább ha van.
2009. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hú,nagyon szépen köszönöm a gyors választ,annyira szeretném ha sikerűlne,most így akkor egy kicsivel bizakodóbb vagyok!
2009. nov. 12. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt barnás folyásom.
2009. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd szurkolok,tudom milyen ,én is nagyon vágytam erre a babára.Az első voltam:-)13+3 hetes kismami.
2009. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat,nagyon vágyunk már egy kis manóra,de lehet ez is a baj,annyira jó lenne ha végre össze jönne,már 6 hónapja próbálkozunk!nektek nagyon gratulálok!
2009. nov. 12. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a 7-ik dpo-n volt egy kb:1cm átmérőjú barnás rózsaszínes kis pötty.Azóta eltelt 3 nap:)Remélem beágyzódás miatt volt,mert bíztató jeleim vannak:

-hőm visszament 37-re

-mellem fáj--majd leszakad

-alhasamban olyan húzó érzés van

-aluszékony vagyok


Hétfő-kedden tesztelek...

Neked is sok sikert:)

2009. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt semmi folyás, mégis itt van már a baba a pocakban :)
2009. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!