Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdem a clostyt és azt...

Most kezdem a clostyt és azt mondta a doki hogy vagy a 2. vagy a 3. napon kezdjem de akkor most lényegtelen melyik napon kezdem?

Figyelt kérdés

Nincs ennek nagy jelentősége?

mert ma vagyok a második napon és akkor bevenném az elsőt,amúgy a ciklusom mindig tolódott a 17-17. napra!


2009. máj. 6. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én januárban szedtem clostit 5 napon át 1 szemet. A 3. naptól kellett kezdenem szedni. Már az előző ciklusban felírta a doki, de várnom kellett a következő ciklusig, mert akkor már a 4. napon voltam, és a 3. naptól kellett kezdenem nem szedhettem 1 nappal később. Nekem a 15. napon szokott peteérésem lenni, a clostitól 1 napot tolódott. Szerintem te is kezd a 3. napon.
2009. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nődoki azt mondta hogy a 3.napon kell kezdeni.Ez a masodik hónapom.A harmadik naptól 5 napon át.Elöször 2 szemet kellett. Most a második hónapban már 3 szemet kellett naponta.
2009. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem tudom nekem a nőgyógyászati papírra meg azt írta hogy 2 naptól 5 napon át napi 2-őt de utána meg azt mondta végül is teljesen mindegyj de én meg már bevettem az elsőt:(

köszi a válaszokat :)

remélem használni fog:(

2009. máj. 6. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!