Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja még a holnapot...

Ki várja még a holnapot rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Holnap kéne nem megjönnie és már nagyon izgatott vagyok.

A hőm már okt 18 óta nem megy 36,8 alá ami egyébként36,3 és 36,6 között mozog. Tesuztet szerintetek mikor érdemes csinálnom. Jövő héten szülinapom is lesz örülnék ha egy + tesztet adhatnék magamnak.


2011. nov. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ééééén is nagyon várom, már csak a napokat számolom, mikor teszteljek!! Nagyon drukkolok neked! Remélem sikerül!Ja, és boldog születésnapot!!
2011. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ezért írtam ki, csak olyan jó volna meglephetném magam. Én is szorítok neked.
2011. nov. 1. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
én igaz tegnapra nem vártam elvileg, de lehet csak holnap utánra nem várom, már magam sem tudom. Azt tudom, hogy ma reggel teszteltem, de sajna negatív lett. Remélem én is, hogy hétvégén már hátha pozit tesztelek. Remélem nem jön meg és nem is fog legalább másfél-2 évig. :D
2011. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked is!!2.válaszoló! Ne add fel, én is párszor csalódtam, de remélem ezúttal nem fogok!!
2011. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnos ma megjött, 2. voltam :(

kérdező veled mi újság?

2011. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!! Ne add fel! Mi is sokáig próbálkoztunk...de most fapofával mondhatom, hogy terhes vagyok! :) próbálkozzatok és sikerülni fog!!
2011. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!