Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de még semmi. Van vki így, ki mit érez? Nekem tegnap egész nap fájt a hasam alja, ma már nem annyira. Lehet ebből még baba? Tesztelni még nem mertem, majd pénteken.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj! Nekem is tegnap kellett volna jönnie és pozi lett!
2009. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Én még nem merek. Várok péntekig, remélem nekem is összejön.
2009. máj. 6. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szió!Remélem neked össze jön és baba van a dologban:)nekem 5 napot késett, amit nem szokott és tegnap reggel megjött,sajnos:(Nagyon sok tünetet éreztem ami babára utalt és ráadásul ezek még most is meg vannak. Drukkolok neked a + teszthez!
2009. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnapra nemvártam.. aztán wc-re mentem bekukkantottam egy kis vattabucival.. valami véres-nyákos cucc van de egyéb semmi... harmadik baba lenne.. utsó mensinek még elmenne ez a kis vérzés ha nem jönne meg rendesen.. de nemmtudom mi van.. a pocak néha szurkál.. de ennek akkor is így kell lennie ha van baba, ha nincs.. így volt a két előző babámnál is.

én sem akarok korán tesztelni.. sajnos nem vagyok optimista.. de te legyél az!! drukkolok nekünk:)

2009. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

ugyanígy vagyok, ma egész nap mindjárt megjön érzés, testápoló szerű folyás hétfőtől és érzékeny mellek, de ez a mensi előtt is lehet, tesztelni csak hétvégén fogok ha nem jön meg addig!

drukkolok!

2009. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!