Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok mitől lehet? 22-én...

Lányok mitől lehet? 22-én kellett volna megjönnie azóta semmi a hétvégén 2 tesztem negatív lett. Lehet még baba? Mitől késhet még ennyit a menstruáció?

Figyelt kérdés
Szóval szüneteltetjük a babaprojectet de nem jött meg örülnénk a babának de valószínű negatív tesztnél más lehet.Mitől lehet még h egyszerűen nem jön meg?A ciklusaim szabályosak sosem késett ennyit max. 1-2 napot a hasam fájogat mintha meg akarna jönni de aztán elmúlik sokszor szurkál és sűrűn pisilek de nemhiszem h felfázás mert nem fáj a pisilésnél.Esetleg ciszta?De annak is lenne valami tünete nem??Egyébként még nem volt cisztám...segítség:S
2011. aug. 2. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
az ismerősömnek csak az ultrahang mutatta meg,hogy terhes.A tesztek végig negatívok lettek.Van akinek csak 2-3hét után mutatja ki.Várjál,de ha nem jön meg mindenképpen menjél el orvoshoz.szerintem
2011. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is hallottam de ezt nem értem az h lehet h nem mutatja ki egy teszt sem?Hétfőre kaptam időpontot de az még sokára lesz főleg így h fájogat a hasam remélem semmi komolyabb...
2011. aug. 2. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben próbálkoznék több fajta tesztel reggeli pisiből,és ha azok is negatívak akkor sajna marad a doki.
2011. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Hát ha nem baba, akkor lehet ciszta vagy hormonprobléma is. Nem feltétlenül van tünete s cisztának.

Nem hiszek a csodákban, ha a teszt negatív ennyi késés után is, akkor valószínűleg más lesz, nem baba. :-(

2011. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm hormonjaim rendben vannak már nézték semmi problémát nem találtak egyikőnknél sem.Cisztám még nem volt tudom h előfordulhat de attól kimaradhat a mensi??
2011. aug. 2. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem volt cisztám 10éve,de nem emlékszem,hogy kimaradt e a menzi.Egy biztos az nagyon erős fájdalmakkal járt,rendes alhasi görcsökkel.
2011. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én is pont igy vagyok vele ahogy Te,22kére kellett volna megjönni,de semmi,2teszt negativ-annyira aggodok,nekem már volt cisztám,2menzeszem kimaradt töle de semmi,aztán kilyukadt magától...De ez két éve volt.Szóritok neked hogy babás legyél :D majd írj kérlek mi volt...mert én még messzebre kaptam termint
2011. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem mindkét petefészkemben van ciszta, késhet tőle a menstruàció. Nekem 2-3 napot szokott, de nem minden hónapban. Van akinek hónapokat kimarad a ciszta miatt
2017. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!