Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát. Junius 28-án kéne megjönnie de párommal egész honapon átígyekeztünk hogy baba legyen. Most vannak nagyon fura görcseim ami olyan mint ha meg akkarna jönni de valahogy más. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Viszont voltak ilyen elöjelek.A pocakom megnött de már olyan 3hete és furcsáltam hogy ez mi nem is értem ez is egy jel lehet?Sokkat pisiltem még akkor is mentem amikor alig kellet és nagyon érzékeny vagyok mindenen eltudom sírni magam.
2011. jún. 26. 22:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Nekem semmi előjele nem volt a terhességnek. Amikor meg kellett volna jönni, akkor ugyanúgy fájt a hasam, mint mensikor, és elkezdett feszülni a mellem.

A terhestünetek nálam később jöttek, kb. 6 hét után.

Tehát az esetedben azt mondanám, hogy lehetsz terhes, de ezekből még nem lehet tudni. Ha nem jön meg, tesztelj majd egyet, és reméljük pozitív lesz.

2011. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
És szerinted 28-án reggel meg is nézzhetem ilyen terhességi tesztet vettem szerinted akkor ki mutatja??Köszönöm:)
2011. jún. 26. 22:23
 3/33 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy is tüneteket még nem produkálhatsz. 28-án reggel tesztelhetsz éppen, de nem biztos eredményt kapsz. Tudom, hogy nehéz, de legalább 30-ig vagy 1-ig várj, akkor biztosabb lesz a poz vagy a neg.
2011. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekem mensi kimaradása után 4 nappal lett pozitív a tesztem!

Várj még egy kicsit, és ha nem jön meg (az már jó jel), akkor inkább később tesztelj, minthogy csalódj!

2011. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

:D

Tavaly voltam így. Jún. 28-án kellett volna megjönnie. Nem volt tünetem semmi, csak hogy nem jött meg. Nagyon nehezen, de vártam júl. 1-ig. Pozitív lett :))) 2 héttel utána jöttek a tünetek. 16 hetes kislány anyuja :)

2011. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, 2 tünetem volt. Sokat jártam pisilni, meg valaki konkrétan megkérdezte hogy terhes vagyok-e mert megnőttek a melleim. A férjemnek is ez tűnt fel, de nem akartam magamnak bemagyarázni a tüneteket. Meg fáradékony voltam, de ezt előző hónapban is bemagyaráztam, és nem voltam terhes.
2011. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Egyszerűen borzasztóan nehéz várni..!De meg fogadom a tanácsotokat és várok!A másik meg állandoan ilyen 37fok feletti hüemelkedésem van de már régóta 1hete!vélemény róla??Gratula a babához:)
2011. jún. 26. 22:41
 8/33 anonim ***** válasza:

a 37 fok feletti hő az jó jel!

tesztelj nyugodtan 28.-án. ha terhes vagy akkor már most is az vagy és akkor ki kell hogy mutassa.

majd írd meg mi lett, jó??


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Én mindenképp meg írom hogy pozitív vagy ha nem:(

Az biztos hogy reggel meg néztem a cicimet és olyan volt mint amikor meg szokott jönni a mensesem de most 2szer akkora lett estére:)!37,2 volt reméljűk tényleg pocaklakó lesz!!!!köszönöm 2kis fiú anyukája!:)

2011. jún. 26. 22:58
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szorítok neked:) Értelmes választ nem tudok írni, csak gondoltam írok, hogy megtaláljam majd a kérdést és tudjam követni az eseményeket:)
2011. jún. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!